Волво Клуб - България

Full Version: Веднъж в годината
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Едногодишна сбирка на форума на някоя от пистите за свободно каране Smile
Да, но за целта по-добре пусни анкета.
не съм наясно малко с форума Big Grin
Гледам, че вече се ориентираш :wink: . Пиши в темата и кои писти имаш предвид, а колегите ще те допълнят.
Само да не е Калояново/пловдивско/, че не съм чул Ицо Стоилов да я дава безплатно :twisted:
Ами неги знам всичките преглайте във Варненско имало добра писта поне на мен ми харесва давайте предложения Smile
В Сливен има много добра писта, дори превъзходна..... Big Grin Big Grin Big Grin имаше гонки от драг България вижте в Вибокса...
И какво ще правим на тази писта ... можем да поканим бмв, ауди, пернишки голфове
айде малко по -сериозно Confusedhock:
Много добра идея, твърдо ЗА Smile
Ми ще се кара кой ще прави тайм атак кой инатлиаско преследване дрифт Свободно каране както казах Smile
На пистата ще се пускат само хора с притежатели на волво без други марки коли Smile
740 Wrote:Ми ще се кара кой ще прави тайм атак кой инатлиаско преследване дрифт Свободно каране както казах Smile
На пистата ще се пускат само хора с притежатели на волво без други марки коли Smile

Това последното, което си написал няма как да стане на писта, която НЕ е платена!!!! Ако правим такова събиране, ще е да си правим кефа, а не да се превръщаме в полицаи и да следим кой с каква кола е дошъл.Аз казах!!! :wink:
Pages: 1 2 3