Волво Клуб - България

Full Version: жени зад волана
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Вчера си карах по магистрала Тракия...
Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки...
За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си.
Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка...
Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми.
Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а.
Фаса в устата успях да задържа с последни усилия...

О, как мразя жени зад волана!!!!
Вчера си карах по магистрала Тракия...
Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки...
За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си.
Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка...
Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми.
Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а.
Фаса в устата успях да задържа с последни усилия...

О, как мразя жени зад волана!!!!
Приказка ли ни разказа :?: :wink:
Приказка ли ни разказа :?: :wink:
аааааааааа тоя лаф кърти плочки Confusedhock:
аааааааааа тоя лаф кърти плочки Confusedhock:
Ха ха ха ха ха.
Яко.
Дали е истина, няма значение.
Въпроса е че е готино разказано.

ппп Не се засягай Еми.
Ха ха ха ха ха.
Яко.
Дали е истина, няма значение.
Въпроса е че е готино разказано.

ппп Не се засягай Еми.
ппп Не се засягай Еми.[/quote]


Не се засягам ,но това "О, как мразя жени зад волана!!!! ми прозвуча малко грубичко Sad И ние сме човешки същества все пак.
ппп Не се засягай Еми.[/quote]


Не се засягам ,но това "О, как мразя жени зад волана!!!! ми прозвуча малко грубичко Sad И ние сме човешки същества все пак.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10