Волво Клуб - България

Full Version: свирене
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,от няколко месеца при палене се чува странно свирене,мислих си че е ролка или ремък защото спираше след няколко минути,но отскоро се чува постоянно.Преди две седмици сменях масло и на майстора веднага му направи впечатление звука,отвори резервоарчето за хидравличната течност и няма никой.Имаше разхлабена скоба на маркуча който влиза в хидравличната помпа,затегна го доля и сега следя нивото редовно няма теч и не е мръднало но излежда съм прецакал помпата като не съм го погледнал.
Подлежи ли на ремонт и скъпа лие като нова?
Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да помага!
има ремонтни комплекти за хидравличните помпи и стават като нови
хайде и така и така е пусната темата да питам и аз при мен свири постоянно с едно тънко гласче :? като най-силно се чува до задният ляв калник, където е резервоара, какво може да е и голям проблем ли е евентуално? Колата е В 40 , 1996г, бензинка с по-малкият мотор 1,8 ... иначе проблеми си няма върви си пушка Big Grin
bg_tiger1978 Wrote:хайде и така и така е пусната темата да питам и аз при мен свири постоянно с едно тънко гласче :? като най-силно се чува до задният ляв калник, където е резервоара, какво може да е и голям проблем ли е евентуално? Колата е В 40 , 1996г, бензинка с по-малкият мотор 1,8 ... иначе проблеми си няма върви си пушка Big Grin
Ами колега освен да ти свири бензиновата помпа... :roll: Постоянно ли свири? На бензин ли караш?
Постоянно, свири да и я карам на бензин, нямам газово, но иначе си изтегля с лекота, няма никакви проблеми, докато на другата, която не е Волвак Big Grin имам и газово и ми се е скапвала помпата, ама си правеше засечки, то и аз мисля че е бензинова помпа, ама се надявах някой, който е имал същият проблем да , разясни за кво иде все пак реч 8)
Айде бе колеги, никой ли не е ремонтирал или купувал хидравлична помпа?

BOCK GT1

bg_tiger1978 Wrote:Постоянно, свири да и я карам на бензин, нямам газово, но иначе си изтегля с лекота, няма никакви проблеми, докато на другата, която не е Волвак Big Grin имам и газово и ми се е скапвала помпата, ама си правеше засечки, то и аз мисля че е бензинова помпа, ама се надявах някой, който е имал същият проблем, да разясни за кво иде все пак реч 8)

БГ-Тигре,
за разясняване там по вашия край, търси мистър/майор Мевдо. :!:

Иначе "проблемът" може да си свири и две години още ... :wink:
а може да изчезне и след две седмици. :evil:
Тогава щеш- не щеш, ще потърсиш горепосочения варненски колос - ММ.


пп:
А най-добре "доплувай" дотук тази неделя:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=11261" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=20&t=11261</a><!-- l -->

jordik Wrote:Айде бе колеги, никой ли не е ремонтирал или купувал хидравлична помпа?

Пиши от къде си за да те насочим за рециклиране.
Цена на втора употреба 80-120 лв.
Цена на нова - НЕ питай! :twisted:
пп:от BOCK GT1 н
А най-добре "доплувай" дотук тази неделя:
viewtopic.php?f=20&t= да мисля да се завъртя ако ми остане време Tongue
BOCK GT1 Wrote:Иначе "проблемът" може да си свири и две години още ... :wink:
а може да изчезне и след две седмици. :evil:
Тогава щеш- не щеш, ще потърсиш горепосочения варненски колос - ММ.[/color]
:twisted:
Mоят проблем свири вече 2години и половина Wink ! Ама не е ясно, колко е свирил преди това, защото аз така си взех колата Big Grin
Mоят проблем свири вече 2години и половина Wink ! Ама не е ясно, колко е свирил преди това, защото аз така си взех колата Big Grin[/quote]
е да де може и да свири, ама какво е , помпата ли е и не е ли малко дразнещо :?:
Pages: 1 2