Волво Клуб - България

Full Version: Някои резервни части за 940
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Като бивш собственик на този прекрасен автомобил, се бях запасил с някои по - трудно откриваеми части, които ми бяха попаднали. Тъй като не ми трябват вече, ги пускам за продажба:
1. Фарове - ляв и десен с машинка за чистачки - 125 лв./ 1 бр., само машинки за чистачки - 30 лв.
2. Стопове - ляв и десен /вътрешните и външните части/ - 140 лв./ за ляв или десен комплект
3. Мигач 1 - брой, другият го бях монтирал - 20 лева.
4. Предна решетка - 50 лева
5. 4 броя стоманени джанти /оригинални Волво/ - никога не съм ги ползвал, защото с алуминиевите ми харесваше повече колата - 120 лева за комплекта

Ще се постарая да направя снимки.
Цените, разбира се, подлежат на договаряне... Smile
Дай да видим снимки, на мен ми трябва преден десен мигач. Търся и стопове ама за комби :oops: :oops: :oops:
Колега джантите стават ли за 850-ка с 5-те болта ?? Ако може да им направиш снимка и да кажеш какви са им параметрите.Също така от къде си ??
Ето малко снимки, за да придобиете представа за състоянието на частите. Според мен са доста добре за второупотребни. Малко са прашни, но са стояли прибрани поне 2-3 години.
Мисля, че мигача е десен/от мястото на водача/ - на него пише Bosch.
Фаровете и стоповете, мисля са Hella, но на тях пише и Волво.
Всичко без джантите е в София.
За съжаление, джантите ще мога да ги снимам чак след месец и нещо. Така, че явно тогава ще се продават.... Sad
Mигача го взимам, кога ще можеш да ми го изпратиш :?:
Джанти от 940 стават за 850, но обратното не става. На 940 са с по-малък офсет (разтоянието от оста на гумата, до равнината за главината), ако не се лъжа - някъде около 25мм, а на 850 май са над 40мм. Тоест, ако сложиш на 850 джанти от 940, следата му ще стане по-широка. Всичко друго е същото - 5х108мм, на централен отвор 65мм. Оригиналните 15 цолови стоманени джанти на 940 ако не се лъжа са широки 6 инча. 6J X 15 X 65 ET25 5x108
Нямам никакъв опит с изпращането, така че приемам всякакви идеи...
amatjora Wrote:Нямам никакъв опит с изпращането, така че приемам всякакви идеи...
По Спиди или Еконт викаш куриер и ми го пращаш с наложен платеж, за моя сметка и след като го получа и платя ще ти донесат парите където и кажеш.
Пробвах да пусна ЛС, но не знам дали съм успял.
Та.. дай ми адрес и го изпращам.
amatjora Wrote:Пробвах да пусна ЛС, но не знам дали съм успял.
Та.. дай ми адрес и го изпращам.
Успял си :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Пратил съм ти адреса на ЛС.
Pages: 1 2 3