Волво Клуб - България

Full Version: Имали колега от окол.на Шумен с когото да огледаме една В40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здаравейте
Ами тва е,търса колега който е от Шумен или близките градове.И който е наясно с марката Волво и по-точно В40ка 1.9тди,да доде и да ми помогне за одобряването му.ЩЕ ГО ВЪЗНАГРАДЯ,ОСВЕН РАЗХОДИТЕ.Тел. 0896 918 516 Венци,скайп vin_dz

Много ще съм благодарен ако ме свържете с такива хора.
твоя човек се казва Златко ,с ник Zlatko , но не му говори за възнаграждения ,защото.....няма да дойде :wink:
miro343 Wrote:твоя човек се казва Златко ,с ник Zlatko , но не му говори за възнаграждения ,защото.....няма да дойде :wink:


е добре ма как да го издира,нема да го възнаграждавам.Дайте на ЛС некви негови координата или др.Аз му писах на ЛС ма нз.,пък и гледам май не е влизал скоро.
vin_d Wrote:
miro343 Wrote:твоя човек се казва Златко ,с ник Zlatko , но не му говори за възнаграждения ,защото.....няма да дойде :wink:


е добре ма как да го издира,нема да го възнаграждавам.Дайте на ЛС некви негови координата или др.Аз му писах на ЛС ма нз.,пък и гледам май не е влизал скоро.
Имаш ЛС :wink: :wink: :wink:
страшен си,да сте живи и здрави.Ше му се обада.
Да видим петък ше ставам ли драйвар на ВОЛВо,че много ме кефи фейса му.
Да Златко е твоя човек,а до колкото помня и той си продава S40 1,9TDI
може да направите съпоставка
Успех
Здравейте.
Сега се връщам от 2ри оглед на едно комби.Много ми хареса обаче се оказа,че имало проблем чак днес ми го каза продавача преди да тръгнем от Търговище.Както си работела вдига обороти,но било рядко,докат я тествах не го направи,но след тва като поседя на място го направи 2-3.Дига ги някаде до 2000 оборт.задържа ги 2-5 сек.изчуква,изпушва и се нормализира.Направи го и пред колегата ЗЛАТКО разясни ми кой са възможните причини.Преди да дойде помоща му забелязах и щуцер,трабичка която сочи нагоре и няма мушнато маркуче,намира се до горивния фитър Злати ми изясни,че може да е неутрализирана подкачващата помпа.Друго след тва на тихи обороти като натисна сединитела спира осезаемото стържене от към мотора,продавача в автокъщата ми обяснява,че е от пружини по системата,на мен ми изглежда на аксилен лагер,на старата го правеше рядко само,че обратното стържеше само на натискане,така и не го смених.
Аве доста проблеми излезаха ма още се чудя дали да се вкарам в филма с тази кола.Инак цифрата и беше 4300лв.на табела по-тел.ми каза ако си сериозен на 3500 нес като я видях и за 2900-3000лв.ше се навии ма незнам дали аз искам.Пиша ви цялата галимация нес по-огледа.ЗА ДА МИ ДАДЕТЕ АКЪЛ,ПОМОЩ,СЪВЕТ какво може да се дължи вдигането на оборотите и колко може би ще излезе доло-горе.

СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ И НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ПОМОГНАЛИ И НАЙ-ВЕЧЕ НА ЗЛАТКО за съвета и оделеното време,той ми каза и за някакъв човек който ще оправи проблема ма малко му забравих ника и ще съм ви благодарен пак ако ми помогнете да се свържа с него,става въпрос за колега който има сервиз във Варна и който имал помощник също съфорумец.Убягна ми ника му.
Дано ми разберете писанията.
Колега за колата ти си решаваш, но помисли защо сваля от 4300 на 3000 примерно-съмнения за качество...Мисля че колегата когото търсиш е Севдалин-mevdo, а неговия колега в сервиза е Ицо-ico850...дано съм ти помогнал
WANTED Wrote:Колега за колата ти си решаваш, но помисли защо сваля от 4300 на 3000 примерно-съмнения за качество...Мисля че колегата когото търсиш е Севдалин-mevdo, а неговия колега в сервиза е Ицо-ico850...дано съм ти помогнал
Може пък и да сваля щото е много на зор примерно, казвам го от опит :gib: ....Да я види някой който може да каже колко ще излезе рамонта и да се тегли чертата в бележника със сметките...
WANTED Wrote:Колега за колата ти си решаваш, но помисли защо сваля от 4300 на 3000 примерно-съмнения за качество...Мисля че колегата когото търсиш е Севдалин-mevdo, а неговия колега в сервиза е Ицо-ico850...дано съм ти помогнал


ами писах и ЛСта ма ако има и тел.да ги потърса ше направиш голема услуга.Да ги питам как е що е за тоз проблем,че вече се побърках да гледам коли в нета и да говора по-телефоните.До сега имах доста време /безработен/ но сега почнах на ново място и ми е кофти да мърдам секи път като излезе някой кола.


Смъква щото си има др.кола ауди а6 от старите пък им бил и фен.Не му требва др.кола,инак мн.сериозно пич ми се стори поне ми каза сичко за колата.Не е търговец просто работел в чужбина и докарал тази.
Pages: 1 2 3