Волво Клуб - България

Full Version: Джанти
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Мисля си да сложа малко по-големи джанти на моята ЕС80 (сега е със лети заводски 15"), но се чудя какви... Някакви марки да препоръчате, или 2ра ръка оргинални Волваджийски :roll:
marto4kata Wrote:Мисля си да сложа малко по-големи джанти на моята ЕС80 (сега е със лети заводски 15"), но се чудя какви... Някакви марки да препоръчате, или 2ра ръка оргинални Волваджийски :roll:


Качествени лети джанти на сносни цени са ����������Лига--- на на англиски не мога да го напиша тук.
ЛЕАГЮЕ(сполувано просташки -само че замени с латиница).Провери в нета.
Аз съм с готини лети джанти бронз, които струват 137 лева.
Нови.
Колега, повярвай ми - няма по-добър избор от оригиналните джанти за Волво.
Говоря за големите серии дето ползват 5 по 108 размер на отворите, има мноооооого голям избор казвам го от опит с тези джанти !
И аз съм твърдо за оригинални джанти! Вярно е че по-трудно се откриват, на мен ми отне около 1 година да намеря точно тези които исках... Big Grin Big Grin Big Grin Но от опит знам че са по добри.
tronixxx Wrote:И аз съм твърдо за оригинални джанти! Вярно е че по-трудно се откриват, на мен ми отне около 1 година да намеря точно тези които исках... Big Grin Big Grin Big Grin Но от опит знам че са по добри.

Със сигурност оригиналните джанти на Волво са по-добри.

Тези, с които карам обаче стоически държат от 26.10.2009г. до сега.Наскоро вдигнахме колата на подемник за миене от лугата- прегледах вътрешния кант на джантите-еми не са ,,къдрави".... Big Grin Всеки , който е патил с криви джанти знае.
Тук в София, а и в Дупница пътищата са ужас.
Например Живея до локалното платно на ,,Цар Борис ІІІ" и всеки ден, когато съм с колата скачам бабуни или попадам в дупки.
Засега евтинджос тайванските джанти се държат.

По-важно е от къде мога да купя оригинални джанти за Волво С 40, но в много добро състояние.Имам оригинални, но са криви и имат драскотини.Да не говорим, че предишния собственик ВАРВАРСКИ Е ОТЧУПИЛ ЩИФТОВЕТЕ НА ТАСОВЕТЕ! :evil: Самите джанти са мацани с нещо като сребърен феролит....Правете си изводите.
важното за летите джанти е да са здрави и красиви.Поне според мен де.
Иначе, ако подходим чисто практично- най-добре в нашите условия са грозните стоманени джанти, ако може да ги траете разбира се. Smile
mevdo Wrote:Колега, повярвай ми - няма по-добър избор от оригиналните джанти за Волво.
Говоря за големите серии дето ползват 5 по 108 размер на отворите, има мноооооого голям избор казвам го от опит с тези джанти !
Мойте са този размер, въпреки че пробвах от ВЕ70 (оргинални железни) със същия размер но не паснаха на средния отвор...
То добре има избор, ама нали и някаква марка трябва да са(ако не оргинални), че нямам нужда от кашкавали :mrgreen:
На колегата, който препоръчва LEAGUE, благодаря, сега ще ги потърся.
Иначе аз си карам със заводските лети 15-ки и съм мн доволен от тях (не зная дали са криви, но нямат никакви следи от употреба за 8 години), но все пак ми се иска малко по-големи да сложиме за лятото и тези да ги оставя за зимни. Smile
[attachment=10382][attachment=10381]

Тези са 17 " на S 60. Купих ги есента за 850 лв. с гумите.