Волво Клуб - България

Full Version: смяна език на дисплея S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, от няколко дни се сдобих с S60 и много ми е трудно защото дисплея е на италянски ,знае ли някой къде да го сменя с английски -мотопфое ми искат около 300лв. доста ми се видяха.Сменял съм на вектра но беше 20лв.
Големи проблеми имах с автоматика ,но това е друга тема иначе колата е супер.
Здравей,

Аз имам същя проблем като Вас, само че съм с V70II (една от първите на P2 платформата) също на Италянски. Мото Пфое ми казаха 260лв. Преди това ходих до един сервис в Дружба което предполагам биха могли да ти сменят езика зависи от коя година ти е колата. Не успяха на V70-ката поради факта че е нещо подобно на междинка относно софтуер-а.

Както и да е, сервиза за казва НИТЕХ и се намира в Дружба. Като тръгнеш по Цариградксо завиваш на ляво на светофара малко след Практикер. Самия сервиз е от дясната страна след около 1км. Ето линк:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://niteh.com/services.php?lang=bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://niteh.com/services.php?lang=bg</a><!-- m -->

Успех!
ThEccentric Wrote:Здравей,

Аз имам същя проблем като Вас, само че съм с V70II (една от първите на P2 платформата) също на Италянски. Мото Пфое ми казаха 260лв. Преди това ходих до един сервис в Дружба което предполагам биха могли да ти сменят езика зависи от коя година ти е колата. Не успяха на V70-ката поради факта че е нещо подобно на междинка относно софтуер-а.


А Мото-Пфое защо вдигнаха толкова цените за смяна на езика не мога да разбера. 2008г края водих колата там да и сменят езика на английски (щото няма български) и цената беше около 60лв. :?
Преди поне можеше да ги вземат тия пари, а сега на 260лв едва ли някой ще отиде да сменя на дисплея езика...

А още по неприятното е, че освен те няма кой друг да го направи... :roll:
Цената е вдигната ,предполагам защото нямат много работа/ремонти/ и гледат да компенсират .
А тарифата не е 260лв. а 300 и нещо -така ми заявиха от MP-русе
ims, заповядай в неделя (28.02.2010) 12:00 на обяд на паркинга на МЕТРО да се похвалиш с новата си придобивка, а ние от своя страна да споделим опита си за нашия град (Русе) кое къде колко защо и т.н.
Не хапем Smile
yuckuJackD Wrote:ims, заповядай в неделя (28.02.2010) 12:00 на обяд на паркинга на МЕТРО да се похвалиш с новата си придобивка, а ние от своя страна да споделим опита си за нашия град (Русе) кое къде колко защо и т.н.
Не хапем Smile
Благодаря за поканата,но не съм от Русе-просто колата е за ремонт там.От Габрово съм.
Все пак Благодаря..
Цената е такава защото шведите я определят.Такава е от повече от година и М.П. няма нищо общо с това,SW при VOLVO се продава като резрвна част. :lol:
Ами аз да взема да се запиша на едни курсове по италиански по евтино ще ми излезе... Tongue
Не ми се вярва някой хакерче да не се справи.
ims Wrote:Ами аз да взема да се запиша на едни курсове по италиански по евтино ще ми излезе... Tongue
Не ми се вярва някой хакерче да не се справи.
Може и са се Tongue
moruna Wrote:
ims Wrote:Ами аз да взема да се запиша на едни курсове по италиански по евтино ще ми излезе... Tongue
Не ми се вярва някой хакерче да не се справи.
Може и са се Tongue

Дайте ги тези хакерчета да се свържем с тях. И аз искам да сменя езика на колата (С 60) от италиански на английски и в МП ми искаха над 200 лв (декември 2009).
Pages: 1 2