Волво Клуб - България

Full Version: Дисплей на радиото загрява много
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Някой докосвал ли е дисплея на аудиото пари като печка ,чудя се дали само при мен е така?
S60 2003г.
Айде бе колеги кажете нещо.
Чак като печка надали е...

Има крушки зад дисплея, които са за подсветката и е нормално като работи топло. :wink:
И при мен го има същия проблем. И аз съм с S60 и не доумявам защо загрява така силно.
И при мен също загрява доста.Почти не можеш да си задържиш пръста на дисплея , но вече две години и няма проблем. Колата е ХС 90 -11.2003г. с нормалния CD-плеър.
blackmore Wrote:И при мен го има същия проблем. И аз съм с S60 и не доумявам защо загрява така силно.

Не е проблем това... Smile Нормално си е.
По горе обясних, че има крушки в благодарение на които се вижда информацията по този дисплей. А обикновенно крушките имат навика като светят и да загряват. Tongue Big Grin
Така, че спокойно. :wink:
Здравейте колеги,
някой да знае колко волтови са крушките за подсветката - при мен са малки/колкото най-малкия корпус за светодиод/ и ми се струва, че не са 12 волтови - сложих за проба, че беше с по-голям корпус, обаче направо мижи.. Sad
Предварително благодаря!
И при мен е така-топло. Все пак отдолу има крушки. До сега не съм имал проблеми.
Грее си, да не ви притеснява. При мен грее цялата конзола. Имам чувството, че поставката за кафе/вода има награветелче вътре да ти държи топло Smile Интересното е, че дори и там грее и то много, а там няма осветителни тела... Разглобих подлакътника и отдолу има няколко модула, предполагам някое подразделение на СЕМ, та направо си е една малка печица. Точно над него е къпхолдер-а - идеално, топло кафе през цялото време.
pesimist Wrote:...че не са 12 волтови...


В радиото крушките са 6v. :wink:
Pages: 1 2