Волво Клуб - България

Full Version: Форумен отбор по картинг
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте на всички Smile

Имам удоволствието да ви предложа да си създадете форумен отбор по картинг и да участвате в започващия на 27 март 2010 г. Национален любителски шампионат по картинг Club S1. Всеки отбор се състои от 2 или 3 души, като може да се участва и индивидуално, а също така ако желаещите са повече от 3-ма, можете да си регистрирате повече от един отбор. Най-вероятно ще има отбори от доста автомобилни форуми, така че ще стане интересен сезон Smile

Записването става тук: <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.auto-kart.com/forum/7-iaoeeiiaeaai-ethaeoaaenee-oeaiieiiao-club-s1/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://forum.auto-kart.com/forum/7-iaoe ... o-club-s1/</a><!-- m -->

Единствените условия са минимум 14 навършени години и регистрация на профил във форума.

Състезанията са 10 през годината - по 1 всеки месец от март до октомври, като само 2 от месеците има по 2 състезания. Използват се рент-картовете на самите писти. Не ви трябва собствен картинг!

Първите 3-ма в първа и втора гонка получават купи. В момента водим преговори със спонсори, така че има вероятно ст да има и награди. Като цяло ползваме поне 20% отстъпка от всяка картинг писта, така че на практика ще ви излиза по-евтино, отколкото ако отидете да карате самостоятелно на дадена писта. За тази година до момента са потвърдени пистите Бенковски и Хасково, като с много голяма вероятност ще добавим Лаута в Пловдив и Благоевград.

Очакваме ви Smile
Интересна инициатива,но дали ще се намерят ентусиасти сред нас :roll: ,освен мен де Big Grin Big Grin Big Grin
Интересна инициатива,но дали ще се намерят ентусиасти сред нас :roll: ,освен мен де Big Grin Big Grin Big Grin
Да наистина много интересно!
Аз никога не съм сядал на такава "животно" Big Grin но за всичко си има първи път !
Тая година ми е МНОГО НАТОВАРЕНА ! Особено Май месец ,понеже съм 12-ти клас и матури ,балове абе направо си е лудница :x
Ще обсъдя въпроса с наще но нз ,защото то това е и разходи ...
Кобрети, вие от Ф1 форума с хендикап ли сте? :lol:

Иначе звучи много добре
идеята е добра, аз съм фен на картинга, но за състезание съм тежък Sad
освен ако няма и категории - тогава съм шампион Confusedupz:
Абе то май да врътнем един вътре-клубен шампионат ще е по-добре( нещо като квалификации) и тогава да излъчим състезатели от клуба! А и аз лично нямам нищо против да си направим една среща на клуба на карт-писта и след това да се почерпим за победата (аз много обичам да се черпим Big Grin )
Картинг писта Красна поляна би била добро място за следваща среща Wink
Подкрепям горните две мнения с две ръце Smile и тук нашия любим УС може да се намеси като уговори с пистата специални условия. По принцип самите писти имат разработени идеи и оферти за провеждане на подобни мероприятия
Няма проблем това да бъде направено,щом някой от УС прябва да е любим Tongue Big Grin
"Красна поляна" е добра идея,ама ако не капе вода от небето :wink: ,иначе на мен ми допада пистата "Дескрим",но това е моето мнение,без да го натрапвам де.
Датата за следващата среща в София е 28.03. ,резарвация смятам че можем да направим две седмици преди това...
Тъй че да се преброим дотогава Smile
Pages: 1 2 3