Волво Клуб - България

Full Version: Re: БЕЗОПАСНОТО ШОФИРАНЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРИДОБИЕ ОТ ВСЕКИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
школата Wrote:Няма нищо по ценно от човешкия живот.В ежедневието шофирайки автомобила всички сме подложени на постоянен риск да не се върнем у дома си живи и здрави. По улиците по които се движим всяка секунда ни дебне опасността и ако инстинкта и рефлексите не са обучени да работят точно според ситуацията катастрофата е неизбежна,защото инстинкта за самосъхранение е грешен и подвеждащ.
Big Grin И цените си ги бива Big Grin
А клиенти има ли :roll: ?
Мене курса за рали пилоти ми е целта Smile
Но в малко по близко бъдеще можеби ... Big Grin
Хааа комшията!! Big Grin Big Grin Успех комшо!!! Може и аз да се навия някой път.... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Може да ме обвините в черногледство,липса на "спортна тръпка",и такива разни :roll: ,но темата не ми харесва!
Заглавието дава различна представа от действителната идея!
Едно е учиш хората да шофират безопасно,а друго да даваш уроци по "виш пилотаж" :twisted: .
За мен това си е чиста проба реклама.


п.п. мое мнение,без лоши чувства
Може да ме обвините в черногледство,липса на "спортна тръпка",и такива разни :roll: ,но темата не ми харесва!
Заглавието дава различна представа от действителната идея!
Едно е учиш хората да шофират безопасно,а друго да даваш уроци по "виш пилотаж" :twisted: .
За мен това си е чиста проба реклама.


п.п. мое мнение,без лоши чувства
Първо ги научете да паркират, пък после да се правят на шофьори :!: :!: :!:
Ами аз мисля че темата е добра ,може във форума да колеги които имат желание и интерес за някои от курсовете :wink:
Свако ми е Сливенчанин съдийства на Рали Сливен и Рали Твърдица ,познава се с г-н Жеков ,каза ми че е много приятен човек :wink:
НО всеки си има гледна точка и мнение :wink:
Аз също в Сливен съм чувал само добри неща за него...
Не се съмнявам, че господинът е хубав и точен човек, но рали пилотажът е много далеч от представата ми за безопасно каране. При възможност не бих отказала да пробвам някой такъв урок. Това обаче е друга тема. Smile
Да, тамата си е жива реклама, ама къде се загуби първото мнение?!?! Добре, че мечето го е цитирало, че иначе става пълно мазало. Познавам човек, който е бил на курсовете на Школата на Павел Жеков и въпреки, че се има за доста голям познавач на автомобилния спорт и кара също добре на тези курсове дори и той е научил доста полезни неща за безопасното шофиране. Миналата година на планинско Шипка се наслаждавах на майсторството на младия габровец Денислав Шишев, който също е от тази школа, за Румен Дунев и другите асове от школата няма какво да говоря, резултатите им сами говорят. Който иска и има пари е хубаво да мине през тази школа, друг е въпроса дали ще научи нещо :wink: Big Grin . Поздрави на всички.
Pages: 1 2