Волво Клуб - България

Full Version: Възмущение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
За два дни видях два пъти жена шофьор да показва най-нагло среден пръст .... вчера когато една мутреса с джип засече цяло кръстовище и някой й свирна с клаксон му показа среден пръст, като за целта се наведе през десния прозорец - възмутих се. Но днес когато една шофьорка с баничарка ме засече като от дясна лента направи ляв завой, говорейки по телефона и след като се изравних с нея и я погледнах укорително, вместо извинение видях среден пръст - побеснях :evil:
Баси, за 14 години стаж до сега мъж не ми е показвал среден пръст ......................................................
За два дни видях два пъти жена шофьор да показва най-нагло среден пръст .... вчера когато една мутреса с джип засече цяло кръстовище и някой й свирна с клаксон му показа среден пръст, като за целта се наведе през десния прозорец - възмутих се. Но днес когато една шофьорка с баничарка ме засече като от дясна лента направи ляв завой, говорейки по телефона и след като се изравних с нея и я погледнах укорително, вместо извинение видях среден пръст - побеснях :evil:
Баси, за 14 години стаж до сега мъж не ми е показвал среден пръст ......................................................

GT1

Това твоето си е направо КЪСМЕТ.
Явно ти върви на "мили и любезни" колежки.

ПП. Нямам думи............. :?

GT1

Това твоето си е направо КЪСМЕТ.
Явно ти върви на "мили и любезни" колежки.

ПП. Нямам думи............. :?
Мале щях да набия спирачки пред нея и да и потроша колата :evil:
Мале щях да набия спирачки пред нея и да и потроша колата :evil:
Ама и вие пък! Жената може би е искала да покаже за какво силно копнее...
Ама и вие пък! Жената може би е искала да покаже за какво силно копнее...
Helper Wrote:Ама и вие пък! Жената може би е искала да покаже за какво силно копнее...
или през какво е минала за да получи колата :-)
Helper Wrote:Ама и вие пък! Жената може би е искала да покаже за какво силно копнее...
или през какво е минала за да получи колата :-)
Pages: 1 2