Волво Клуб - България

Full Version: електрическа схема S/V 40?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Колеги,
Случайно да ви е попадала схема на електрическите вериги на S40 или V40 след 2000 година?
Скоро си блъсках главата с една дреболия и определено такава схема би ми помогнала...
Благодаря за вниманието!
В този ПДФ накрая има ел.схеми, дано ти свършат работа.
Колега,много общо търсиш схеми,от файла който слагам си избери какво търсиш и после ще ти го пратя че иначе целия каталог е 1,3Гб.
MaHaPaTa, благодаря много за книжката.Точно това, което търся, не можах да намеря, но за друго сигурно ще свърши работа.
mongoose, смятам, че ми трябва този файл: SUB-TP3949202 (2001 Models S40, V40).
Заповядай,ползвай паролата от текстовия файл за да отвориш файла.
mongoose, много благодаря!
Ще ми свърши работа!
mongoose Wrote:Заповядай,ползвай паролата от текстовия файл за да отвориш файла.
:ctf2: няма ли такова нещо и за s-v 40 95
Пробвай с тези схеми,за 2000г. са ама това е преди фейслифта и би трябвало да ти свършат работа.
Колега пуснал съм си фтп <!-- m --><a class="postlink" href="ftp://78.90.138.14/" onclick="window.open(this.href);return false;">ftp://78.90.138.14/</a><!-- m --> с парола и потрбител volvo. Вътре има един файл Volvo S40 V40 2003 Wiring Diagram.pdf. Мисля, че може да ти свърши работа. Ще го оставя включено няколко дена, ако има нещо пиши.