Волво Клуб - България

Full Version: моля за съвет
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
забелязах че на моето в50 задните гуми са под твърде голям /според мен / ъгъл .Това нормално ли е и ако не е какъв може да е проблема?
Закарай я на стенд и ще се разбере!
А яде ли ти ги от вътрешна или външна страна. Защото съм виждал мн "спорни" коли да са така. Това го правят за по-голяма стабилност в завоите.
ами старите които смених бяха изядени отвътре, но целта на въпроса ми е по скоро да разбера - това индикация за сериозен и скъп ремонт ли е или мога да мина само с реглаж или в най лошия случай смяна на тампони?
Здравей,

Реглаж на задницата. Възможно е нарочно да е така, както s-s-s-nake каза. Ако гледате Формула 1, погледни предни гуми спецялно. Това се нарича "negative camber". Не знам как се казва на БГ-ски, но на Английски е camber adjustment. Ако е така с цел, би трябвало да има camber adjustment kit инстилиранo. Ако закараш колата на сервис за реглаж ще могат да ти кажат подробности.

Има ли една щанга отзад в багажника която свързва двете амортисъори? То ще е захванато под тампоните и изглежда така:

[attachment=10929]

Ако няма нито camber adjustment kit нито тази щанга, тогава може да се наложи ремонт това да се оправи.

Пиши което стане ясно
:wink:
момчета благодаря за отзивчивостта,
със сигурност няма щанга -ще се ходи на сервиз