Волво Клуб - България

Full Version: Специално за всички Колеги с 7-мици
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
ако си с инжекцион главата ще я взема може би
turbobanana8 Wrote:ако си с инжекцион главата ще я взема може би
Колегата я е закарал в морага преди много време няма я вече . Преди околу 3-4 месеца ми прати на лично и ми каза ,че не живее и в България вече.
killara Wrote:
turbobanana8 Wrote:ако си с инжекцион главата ще я взема може би
Колегата я е закарал в морага преди много време няма я вече . Преди околу 3-4 месеца ми прати на лично и ми каза ,че не живее и в България вече.
Жалко щото можеше да взема доста неща само трябваше да я видя на живо Cry
Здравейте на всички, имам Волво 760 бензин 1986г., светло сиво за резервни части. Колата е с всичко по нея още. Бракувахме е преди месец тъй като собственика живее в чужбина и колата не се караше, иначе преди 3 г. бе в движение. Ако някои проявява интерес - тел.0894427826. Намира се в Пловдив.

Моля използвайте "ч" вместо "4" и си пуснете тема в раздел "Продава". Така имате по-голям шанс някой да Ви потърси.
Велислав Енчев
елиа Wrote:Здравейте на всички, имам Волво 760 бензин 1986г., светло сиво за резервни части. Колата е с всичко по нея още. Бракувахме е преди месец тъй като собственика живее в чужбина и колата не се караше, иначе преди 3 г. бе в движение. Ако някои проявява интерес - тел.0894427826. Намира се в Пловдив.

Моля използвайте "ч" вместо "4" и си пуснете тема в раздел "Продава". Така имате по-голям шанс някой да Ви потърси.
Велислав Енчев
Аз имам интерес , прати ми снимки на лично . Ако колата все още работи може да се разберем и нещо за цялата кола
Ей, Чавдаре къде се изгуби бе човек! Прибра ли се в БГ? Телефона ти същия ли е? Утре ще ти се обадя!
Pages: 1 2 3