Волво Клуб - България

Full Version: Среща на 27.08.2006г (Неделя) 17:00 пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
27.08.2006(Неделя) 17:00ч. пред НИМ (Национално Исторически Музей) Резиденция Бояна

Ето и карта:
[Image: Karta.jpg]
[Image: Karta%202.jpg]

Сателитна снимка:
[Image: satelit.jpg]

Това е същото място, където се състоя и предишната среща.

едит на статуса - темата е официално съобщение за среща

Тъй като пускам темата, а аз няма да знам какво сте решили - да ми пуснете един Есемес на ДжиЕсема за часа и мястото.

До колкото се очертава от мой проучвания и от вашите мнения, че, ще се ходи на Панчарево в някое заведение на име "Водопада"
Хора ще има!
Изненада за дошлите - също!
Който недойде - губи.
27.08.2006(Неделя) 17:00ч. пред НИМ (Национално Исторически Музей) Резиденция Бояна

Ето и карта:
[Image: Karta.jpg]
[Image: Karta%202.jpg]

Сателитна снимка:
[Image: satelit.jpg]

Това е същото място, където се състоя и предишната среща.

едит на статуса - темата е официално съобщение за среща

Тъй като пускам темата, а аз няма да знам какво сте решили - да ми пуснете един Есемес на ДжиЕсема за часа и мястото.

До колкото се очертава от мой проучвания и от вашите мнения, че, ще се ходи на Панчарево в някое заведение на име "Водопада"
Хора ще има!
Изненада за дошлите - също!
Който недойде - губи.
Моето предложени е за по късен час пред НИМ към 17ч. и към 18ч. на Панчарево. Кой когато успее да дойде на едно от двете места.

п.п. аз ще си взема личен шофьор! :drinkers: :partyman: :-({|=
Моето предложени е за по късен час пред НИМ към 17ч. и към 18ч. на Панчарево. Кой когато успее да дойде на едно от двете места.

п.п. аз ще си взема личен шофьор! :drinkers: :partyman: :-({|=
Тоя път ще пропусна......морето ме зове 8)
Тоя път ще пропусна......морето ме зове 8)
Аз мисля,че е по-удачно да се срещнем както обикновенно или даже в 12, за да се съберем до 12.30 и да тръгнем към Панчарево.
А, и мисля си, че ще трябва да запазим места предварително там където ще ходим.
Аз мисля,че е по-удачно да се срещнем както обикновенно или даже в 12, за да се съберем до 12.30 и да тръгнем към Панчарево.
А, и мисля си, че ще трябва да запазим места предварително там където ще ходим.
аз съм за по-късен час към 4-5 защото ще пътувам и няма да успея преди това. какво е решението ще разбера в неделя по телефона
относно кръчмата - в която и да е ще трябва предварителна уговорка, защото може да нямат възможност веднага да осигурят толкова места блок-маса
аз съм за по-късен час към 4-5 защото ще пътувам и няма да успея преди това. какво е решението ще разбера в неделя по телефона
относно кръчмата - в която и да е ще трябва предварителна уговорка, защото може да нямат възможност веднага да осигурят толкова места блок-маса
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8