Волво Клуб - България

Full Version: "Вежди" за фаровете на Volvo S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

Търся си фирма, произвеждаща "вежди" за фаровете на сегашното Volvo S40. Търсих в каталога на Kamei и Heico, но не намерих.
Година?
цък и цък
yuckuJackD Wrote:Година?
цък и цък

2010 г.
ееееее добре Smile
Еми не съм търсил за толкова нова кола, защото си правя сметката че в този си живот този автомобил може да е мой някъде около 2018-2022 Smile а дотогава я камилата, я камиларя Smile но в интерес на истината търсейки за Ес40 (96-04) не съм срещал за по-новите... чувал съм за разни пичове които правят всякакви подобни екстериорни глезотийки - вежди, спойлерчета и тем подобни но не се сещам за никакви координати. Мисля че в този раздел имаше тема за това. Успех с търсенето и КОГАТО се увенчае с успех, дай няколко снимки да опакнем окото ако не друго Smile
yuckuJackD Wrote:ееееее добре Smile
Еми не съм търсил за толкова нова кола, защото си правя сметката че в този си живот този автомобил може да е мой някъде около 2018-2022 Smile а дотогава я камилата, я камиларя Smile но в интерес на истината търсейки за Ес40 (96-04) не съм срещал за по-новите... чувал съм за разни пичове които правят всякакви подобни екстериорни глезотийки - вежди, спойлерчета и тем подобни но не се сещам за никакви координати. Мисля че в този раздел имаше тема за това. Успех с търсенето и КОГАТО се увенчае с успех, дай няколко снимки да опакнем окото ако не друго Smile

Принципно моделът (фейслифта) излиза в самия край на 2007 г., така че не е супер нов Tongue
Колега ако имаш такова голямо желание за вежди виж някоя тунинг фирма може да ти изработят но и сигорно цената ще е хубава Big Grin
Rado_91 Wrote:Колега ако имаш такова голямо желание за вежди виж някоя тунинг фирма може да ти изработят но и сигорно цената ще е хубава Big Grin


Къде конкретно колега?
Тук. От даденото като информация от човека си правя изводи (сам за себе си, всеки си има мнение), че човека не просто се отнася сериозно, но съм 98% сигурен, че е завършил дизайн. Само докато му погледнеш скиците и си личи - има неща които само с гледане и самообучение не става...
Дано съм бил полезен и за двамата.
УСПЕХ