Волво Клуб - България

Full Version: Среща Стара Загора 09.05.2010г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Дойде време за поредната среща на Стартозагорска територия Tongue Big Grin . Всички колеги от града и региона са добре дошли, никой нЕма да бъде вРънат Big Grin . Мероприятието ще бъде проведено на мястото посочено на картинката по долу от 12ч Wink
А сега де, това е някакво ново място :wink: :twisted: . Може ли по-точни координати, че ще се загубя Tongue :twisted:

П.П. Ако намеря мястото :wink: ще дойда, че ще изкукам през тези 4 почивни дни Big Grin .
Използвам темата да поздравя всички фенове на Берое със спечелването на клубната купа на волво- ФМП Big Grin :twisted: Шегичка Big Grin . Все пак е важен крайния резултат.
еми ново ми , точно в центъра на кръговото, нали там ша черпят беройци с кибапчита и кИфтета
п.п. кат ти е скучно една разходка си направи Wink
Митеееее, вече се очертават доста разходки да си направя до Зарата тези четири дни. Дано до неделя вече да не ми е писнало от разходки :wink: Big Grin
ам защо в темата пише 6 месец Smile
MaxBass Wrote:ам защо в темата пише 6 месец Smile

Big Grin от инфлацията Пешо, от инфлацията :twisted: Big Grin :twisted: всъщност срещата е тази неделя.

П.П. Нека някой с модераторски права да промени месеца. Вярвам, че автора няма да има нищо против, а и да има ще почерпи за грешката на срещата и ще е опростен .Амин :wink: Big Grin .
абе автора да го таковам ... притеснил са е нещо човека ... ама то нали си знаете сефтето се си е излагация... :oops:
traffic Wrote:абе автора да го таковам ...

.....и аз и аз :twisted: :twisted: :twisted:
100Y0 Wrote:
MaxBass Wrote:ам защо в темата пише 6 месец Smile
...

П.П. Нека някой с модераторски права да промени месеца. Вярвам, че автора няма да има нищо против, а и да има ще почерпи за грешката на срещата и ще е опростен .Амин :wink: Big Grin .

Грешката е поправена!
Pages: 1 2