Волво Клуб - България

Full Version: Предложение за ключодържатели
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Има ли желаещи за още ключодържатели...,на този етап са заявени тези:
ТАНЯ
bg_tiger1978
Любослава
nikistk
kilara
Кире може ли ника да е изписан по средата а не като предишните отгоре?
Ако става пиши и мен. Smile
Да разбира се...,мисля тези с ник дето ги поръчвамие сега да са така Smile
Arrow :roll:
Извинявам се за закъснението пиши ме Smile
От работа не мога да се класирам до компа.
Понеже е почти сигурно, че ако в неделя има среща пред НИМ, ще мога да се класирам да дойда, поне за малко, от шест месеца не съм си прибрал един ключодържател и вече ми е неудобно, някак си... Та ако има възможност да го получа, ако не - следващия път.
Ключодържателите вече са при Емето... Smile
Big Grin а кога ще си ги получим :twisted: ето една година мина, беше 2010 а сега е 2011-та , ха за много години :lol: :lol: :lol:
И аз искам 1 бр. с никнейм angel.georgiev Smile
Някой от Вас може ли да пусне снимка на гърба на този ключо държател с неговия ник за да добия представа как изглежда...
п.с. бях при тебе kire и не се сетих да ти искам такъв с ник за да го видя,мисълта ми е, че има вариант по-средата да пише ник-а ако е така бих искал да поръчам два (2) (tweety) и (Vin_Diesel_9_0) Нека попитам и за изяснението в цената понеже пак нещо не разбрах. От прочетено и написано ми стана ясно, че е 12лв. а какви са тези 4лв. които поема клуба? Да смятам ли, че при тази моя поръчка ще ми излезнат 16лв. ?
Може и на лични да ми отговорите за да не спамин темата Smile
п.с.2 дори и 24 лева да ми излезнат, поръчката си остава Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8