Волво Клуб - България

Full Version: Лек ремонт на волво в70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте всички почитатели и собственици на марката. Става въпрос за следното: купих си волво в70 1997, но имаше някои проблемни области-шофьорското ел. огледало беше счупено, дръжката, която отваря шофьорската врата не искаше да се връща в изходно положение след отварянето на вратата, оптегача на предна дясна врата не функционира, задната врата не се затваря правилно (смятаме, че закопчалката се е износила), предният капак е без дръжка (действа се с една свинска опашка...). А ето и въпросът ми: понеже ходих на монтьори, а на никой не му се занимава бихте ли могли да ми намерите някакво упътване или да дадете предложения относно подмяната на въпросните елементи. Частитете са закупени.
Здравей, вариант е да си намериш Volvo VADIS - сервизна програма на Volvo. Потърси я по тракерите, аз я теглих от thepiratebay.org Wink
Колега, от къде сте? Че ако сте на близо може да организираме един ремонт.
Велико Търново Smile
има вадис програмата в замунда.нет
Колеги програмата е изтеглена, инсталирана, дори са сменени шофьорското огледало и и дръжката на вратата. Благодарности.