Волво Клуб - България

Full Version: Какво бихте казали за ДВГ - Т. бензин и дизел?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
за моторите вярно...За окачването незнам за кой модел става въпрос .....Но в/с 40 са на една платформа с митсубиши каризма....Съвместна разработка май са ....Никви рена...
MaxBass Wrote:за моторите вярно...За окачването незнам за кой модел става въпрос .....Но в/с 40 са на една платформа с митсубиши каризма....Съвместна разработка май са ....Никви рена...

бях чел преди време една тема тук във форума че доста от частите с каризмата са взаимозаменяеми правилно си съм запомнил аз съм В40 2.0/16 96 година
Mitsubishi Spacestar също се прави в Холандия и ползва платформата на Волво ! А по отношение на въпроса - 1,9 TD Common rail 115hp според мен е възможно най-доброто което да вземеш, само се оглеждай и ослушвай турбината да е в добро състояние ! Ако ти се стори и на йотичка че бившия собственик не е сменял овреме маслата - бягай далече за друго Волво!
MaxBass Wrote:за моторите вярно...За окачването незнам за кой модел става въпрос .....Но в/с 40 са на една платформа с митсубиши каризма....Съвместна разработка май са ....Никви рена...
Сходството с каризма е вярно само за автомобилите преди 2001 (фейслифта). Тогава се сменя радикално окачването, част от електрониката, че и купето става с 12 или 15 сантиметра по-дълго. Те вече са други автомобили които изключително много "приличат" на братчетата си отпреди 2001. Smile
Но питането на човека беше за ДВГ. Аз със 115кс бензин, така че не мога да кажа нищо. Позволих си отклонението с цел да насоча колегата ако може да си позволи S/V 40 след фейслифта няма да сгреши.
Big Grin :lol: надявам се да го заменя с някой "по-голям брат" от марката като цяло съм се насочил към с60 или В70 след 2001 годинка ама дали ще ме огрее скоро :lol: ще видим и със сигурност ще е бензин ...... а ако е пак от 40 серията със сигурност ще е поне с турбо ако не и с Т4 :oops: Big Grin
Стискам ти палци Smile
дай боже всекиму Smile
Pages: 1 2