Волво Клуб - България

Full Version: Да се похваля
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте на всички, отдавна не съм влизал във форума, но сега реших да се похваля :wink: , ето и новата ми придобивка която си докарах преди 4 дни от Германия[attachment=12773]
Честито, колега! Изглежда супер. Дано да те радва дълго време и много безаварийни километри.
Благодаря, наистина е много запазена. Бързам да ви попитам тази кола е на 8 години и е с касетка, има ли някъкъв начин да се върже чейнджър към системата или има някъде в колата фабричен, навсякъде се рових в колата но не открих нищо Sad

BOCK GT1

shenti_bul Wrote:Здравейте на всички, отдавна не съм влизал във форума, но сега реших да се похваля :wink: , ето и новата ми придобивка която си докарах преди 4 дни от Германия[ATTACHMENT NOT FOUND]

Ква Германия, бе колега?
Че тя с Велико-Търновски номера! :wink: Big Grin
Хихихихи, колега този град Байроит е почти като Велико Търново :lol: полицаите като ме видят с тоя номер :lol: все едно виждат 50лв на цяло
много приятна! с какъв мотор е? Със здраве да я експлоатираш!!!

BOCK GT1

lilker Wrote:много приятна! с какъв мотор е? Със здраве да я експлоатираш!!!

Tака като я гледам, ми прилича на 2.4 бензинката със 140-то кончета.... или греша :?: :roll:
Супер е ! Какъв е мотора, километри ?
Благодаря колеги, мотора е 140 к.с и е на 145000 км 11/2001год., взех я с комплект чисто нови зимни гуми с джанти в багажника и стойки за тавана, много исках дизела D5 но всички бяха над 250 хил.км за тези пари, гледах да е евтина, запазена, на по-малко километри и да е автоматик защото карам много градско. Имах една главина на предното колело която леко виеше по пътя но днес я смених. Колата ми е уникално удобна, просто си почивам докато шофирам, мисля че няма да е пресилено ако кажа че за тези пари по-добро няма, колата ми излезна около 4800 евро с пътя до тук и дано да ме слуша Smile
Quote:Бързам да ви попитам тази кола е на 8 години и е с касетка, има ли някъкъв начин да се върже чейнджър към системата или има някъде в колата фабричен, навсякъде се рових в колата но не открих нищо

Моята е В40 97г. и има и CD (освен касетката). Има също и едно бутонче за changer на касетофона, а в багажника бяха изкарани и кабели. Явно е имало changer, но аз я взех без. И понеже не е работа да се занимава човек с дискове (още по-малко с касетки), намерих от форума едно място, където ми монтираха AnyCarLink - mp3-ка, но радиото го разпознава като changer и работи все едно имаш вързан changer.
Готино е защото си слушаш mp3-та на заводското радио и никъде не личи, че има нещо вързано (забравих да спомена, че това устройство го скрихме в жабката). Доволен съм, бих го препоръчал дори!
Pages: 1 2