Волво Клуб - България

Full Version: Предложение за тениски
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Очаквам Емили да се включи Smile
Ъпдейтче на темата - какво ще правим с модна тенденция 2012 ? изоставаме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аре, че и аз имам нужда от няколко ...........
npackoBko Wrote:Аре, че и аз имам нужда от няколко ...........
Праскова, да не ти свършиха тениските, че да трябва нови да си взимаш? Big Grin
Ето върху какъв проект е работила Емили Smile

Вместо старото лого на Волво,тя е разработила нещо ново,прекрасно и красиво Smile
Относно цената: за печат върху бели и светли тениски само с печат на лице ще е около 12,00 лв при минимум 60 заявени ......,ако са по-малко бройки ,ще скочи единичната цена с около лев.
Цветове за тениски има доста,за това при желание може да се спрем и на старото лого...,не това дето го правихме миналата година,а предишното.
Там като цена нещата стоят така:ако е бяла с 1+1 цвят лице -гръб ,ще е 8,00 лв ,ако е цветна тениска ,пак 1+1 цвят - 9,00 лв ,ако е ла коста ,с якичка - 15,00лв.
Тези дни Емили ще се включи и със снимков материал,както и с разяснения Smile
Вие сте колеги Arrow
Якоо Smile .
наистина е красиво
Хубаво е, но на мен, понеже съм по-масивен Big Grin черно повече ще ми тича. Може би със старото лого.
profyt Wrote:Хубаво е, но на мен, понеже съм по-масивен Big Grin черно повече ще ми тича. Може би със старото лого.
И аз може би, бих си взел и една със старото лого.
И аз искам да притежавам тениска със старото лого , дали е възможно да си поръчам? От новите също.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20