Волво Клуб - България

Full Version: Предложение за стикери-обемни
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Здравейте колеги!
Ето за какво иде реч:

[attachment=13002]

Та мострите дето ме пратиха ги тествам вече втора седмица на колите,и проблем при миенето с водоструйка няма!
Стикера е обемен, лепи се от задната страна,и ето как изглежда на колата....

[attachment=13000]

[attachment=12999]

[attachment=12997]

[attachment=12995]

[attachment=12993]
Сори за лошите снимки... :roll: ,но таланта ми за фотограф е..."мобилен" Big Grin
Цената на тези е 3.3лв. за брой,аз съм поръчал 30бр. с прав надпис,и за Националната ще са готови!
Някой вече си поръчаха...,надявам се да ви харесат Smile


п.п. поръчал съм и още един модел...,и като ми пратят снимка на протопипа ще ви я покажа :wink:
Изглеждат добри, харесва ми, че не са твърде големи, черния фон също е хубав.

Един страничен въпрос - пластините за рег номера волво клуб как?
iasku Wrote:Един страничен въпрос - пластините за рег номера волво клуб как?

За членове на Клуба които миналата година не са получили комплект пласмасови ленти(пластини),може да вземат такива от Емето,по заявка,или на срещите...
Първия колплект е безплатен,следващия е с цена 4лв.

Дават се само на Клубни Членове!
Ако е възможно поръчвам 3/три/броя стикери с "прав"надпис. Плащане на НС :wink: Big Grin .
kire Wrote:п.п. поръчал съм и още един модел...,и като ми пратят снимка на протопипа ще ви я покажа

Ето:
[attachment=13014]
За вторият модел и аз съм навит Wink...и без това имам някакви боклучи на калниците, които трябва да махна Wink
Искаааааам,изправения Елен!2бр.
За мен 2бр. стикера с кривия надпис,ако няма с правия и 1бр. с елена Big Grin
А пък аз си забравих бройката.... искам 4 бр с елена, който всъщност е учтив лос Big Grin Big Grin
И за мен 4 бр. с елена и 2 бр. с прав надпис
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9