Волво Клуб - България

Full Version: Чукче и наковалня за 1хх
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте колеги и ретро маняци, случайно в едно чекмедже намерих 6бр чукчета и наковални БОШ и са от истинските
ако някой има нужда с радост бих помогнал.
Можете да се свържете д мен на ЛС или на 0876308858-Чавдар.
Май никой неги иска ?!!!!!! Ок изхвърлям ги .
Що не ги пуснеш в ибей да се продават с една снимка? Ако тук никой не ги иска със сигурност някой навън ще им се зарадва. :wink: Или пък ги остави - те собствениците на тези коли не са много, а и сигурно не са много активни във форума и ще мине време докато видят темата
Още са при мен няма да ги хвърля грехота е .
подарявам ги
ей Убиецо резервирам си едното ако може неотваряното
Чавдаре запази и за мен едно,може пък да пасне в моя дистрибутор,пък като се видим аз ще почерпя подобаващо :wink: Smile .
Станчо нестават за двойка Баща ми ги е копувал за двойката преди околу 15 години от германия обаче са му ги объркали и са му дали за 1хх и нестават обратно са на захващане , но няма проблем да ти отделя едно Big Grin .
Даже поради същата причина имам и комплект клапани за Пента.
killara Wrote:Станчо нестават за двойка Баща ми ги е копувал за двойката преди околу 15 години от германия обаче са му ги объркали и са му дали за 1хх и нестават обратно са на захващане , но няма проблем да ти отделя едно Big Grin .
Даже поради същата причина имам и комплект клапани за Пента.

Дамм,сега като спомена това и се замислих,май че си прав,ама то черпенето може да стане и без повод,ей тъй по случай случката :wink: .
Станчо само се добери до националната и там ще ти обясня как се прави бартер чукче за бира . Big Grin
Pages: 1 2 3 4