Волво Клуб - България

Full Version: светлини табло
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги.Преди няколко дни си закупих V40 1.9TDI нов внос.Та проблемът ми е че като понечих да включа фаровете и копчето се въртеше накъдето си поиска но пък всичко заработи.Обаче онзи ден забелязах че таблото не свети,лампичките на номера и страничните на броните а си светеха кати я взех.няма изгорели предпазители и след разглобяване на копчето не се вижда да има проблем с него.няма нагорели писти и прочие.някой знае ло от какво може да е и имал ли е подобен проблем.Благодаря прдварително
Ами завърти копчето за усилване на силата на светлината на таблото. Това е дясното въртящо се копче на блока за включване на светлините, в ляво от кормилото. Лявото въртящо се копче е за повдигаве и сваляне на фаровете. На мен редовно ми се случва при влизане в колата с коляно да завъртя копчето надолу и таблото и врътките за климатика д ане светят.
Не е от него колега.пробжах го 100 хиляди пъти.иначе фаровете се вдигат и смъкват.мерси все пак
Как да светне туй табло кат , не черпиш(майтап).Пак ти казвам пробвай с друг ключ.
На Волво таблото свети постоянно при контакт, няма връзка с фаровете. Най вероятно бушон.
не е и бушон.може ли от някое реле да е защото изгаснаха лампичките за номера и тези на броните
Бушоните под волана провери ли?
Не знам да не ви бъркам.
С пред история... Изгоря ми задния габарит на борнята смених го с доста неволи. Пуснам габаритите и ЪЪЪЪ греда изчатка нещо и нямах габарити + табло + номера отзаде, но имах къси. След смяна на бушона(някой си от тези в купето, + оправянето на късодадения кабел в габарита) Всичко светна заедно с тъблото. Пробвай пак да видиш хубаво бушончетата Колега!

Успех с разрешаването на проблема!
здравейте колеги.ще пробвам и този вариянт.днес пробвах с друг ключ но уви.нестана.а пък за бушоните под волана проверих здрави са.мерси все пак колеги
Няма релета, всичко е вързано на контактния ключ и бушон 7.
Pages: 1 2