Волво Клуб - България

Full Version: Отзиви от Национална 2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Тук ще споделим ,кой какво е почувствал на изминалата Национална среща.
Повечето снимки вече са качени,ще последва малка обработка и пренареждане.
Не се щадете и споделете вашето мнение,дори и критично.


снимките са тук
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=18269" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=18269</a><!-- l -->
Аз съм доволен, че дойдох, макар и за кратко,видях се с доста познати клубари и се запознах и с много други :lol: .
Доволен съм от това че това беше повече среща отколкото ядене и пиене, разходих се.
Стана ми криво от това че трябваше да компенсираме заради заявилите и недошли колеги.
Шведската маса е хубаво нещо, но не и по национални срещи.
Нека следващата организация да е по-реалистична.
Също така нека има и малко дискусионна част следващия път, че по събранията все не остава време.
Bulgarina Wrote:Доволен съм от това че това беше повече среща отколкото ядене и пиене, разходих се.
Стана ми криво от това че трябваше да компенсираме заради заявилите и недошли колеги.
Шведската маса е хубаво нещо, но не и по национални срещи.
...

Да, напълно обективно, но следващият път знаем вече какво да направим, така че да не плащаме резервациите на несериозните колеги, дето не си направиха и труда да се обадят че няма да дойдат. Хотелът беше добър, организацията също, компанията - нямам думи, изкарахме си страхотно :wav: . Разходката и местата, които видяхме, цялата атмосфера, мисля че мястото беше идеално подбрано. За хотела още нещо - може би трябваше да ни известят, че непокритите резервации се заплащат; освен това не ми стана ясно защо така скоростно събраха яденето, като имаше и късно дошли, а беше останало. Платили сме си го, нали тъй, аз лично добре си похапнах, просто какво пречеше да разчистят малко по-късно, не разбрах.
Солидарен съм с мненията на колегите.За мен това беше седмия ден от годишната ми почивка като черешката на тортата - прекарах си добре - а и семейството останаха доволни"което не е за подценяване. Вальо се раздаваше и водеше купона, Ди джея беше подбрал добри хитове и веселото стана. Може би едно по официално запознаване щеше да намали някой притеснения. Имаше безброй поздрави от сервитьорите които се оказаха върли рокаджии :wink: Завидните умения на някой клубари в танците приковаха погледите на дансинга, визирам Вили която сякаш е гъркиня - доста го умее сиртакито.Ще кача снимки и аз но първо трябва малко да ги сортирам, че много снимки направих а някой и не са на фокус по разбираеми причини.
Да си кажа и аз своето .Хареса ни, с минималните препоръки към диджея.Е.........ние чалгаджиите не сме ли ОРА :lol:............ ми пуснете нещо и за нас да го е.........Не ,че не харесваме жици ,но като слушме много рок ни задушава питието :lol: .Доколкото за горе писаните проблеми ,затова с риск за криворазбиране си бях на свободна консумация."Мъдър бил този, който се учил от грешките на другите".Малко самохвално ,но върши винаги работа.Този филм със общите сметки съм го гледал и си имам" обица" на ухото. Винаги така се получава ..........Но човек се учи докато е жив .Не унивайте .....
За мен отминалата Национална среща е очаквано и желано събитие ..
Организацията беше добра, хотелът ,обслужването и храната - също...
Радвам се за всеки колега ,успял да отдели време и средства за присъствие..
Аз успях да съчетая разглеждането на региона и емоцията от запознанството с
колеги,с които не сме се виждали до момента ..
Действително не успяхме с всеки един да поговорим и едно полуофициално представяне
би било от полза ...
По повод доплащането изразявам същото несъгласие като колегите . Според мен трябваше да се поеме
от клубната каса ,а така излиза ,че не само дойдохме и платихме,а и ни наказаха за недошлите ...
Каква е санкцията за тяхната нелоялност тогава ?
Проявявам разбиране ,на всеки се случва да изникне нещо инзвънредно,но е редно той да си поеме
риска ...
Може би съм пропуснала някаква информация,но ми направи впечатление,че нямаше присъствие от Пловдив
и на мен лично колегите от там ми липсваха ..
Именно за това пуснах тая тема,защото се чуха приказки и трябваше да се изясним.
Но купона не е важен,изживяванията също.
Пожелавам успех на организаторите на следващите Национални срещи и всеки който се е почувствал засегнат от сметката ,да ми пише на лично как да си получи парите.


1.Вариянти за вечерята имаше изброени и бяха оставени за коментар и избор,но 2 месеца не стигна време да се дискутират.
2.Вариянта свободна консумация за такива мероприятия е подходящ,ако се събираме 10-15 човека,ама за 40-50 има да чакаме цяла вечер поръчките и да ни се моткат сервит'ори из краката и да се отварят портвейли и листчета със сметки.
Айде със здраве.
Напълно споделям мнението на Willie.
Тези 36 часа, които чаках с нетърпение 3 месеца, за да се срещна с приятели и колеги са незабравими за мен. Организацията беше перфектна, за което изказвам специални благодарности на Вальо Кангалов.
Това, че сравнително голям брой колеги, които по една или друга причина не са успяли да дойдат, за това организаторът няма вина.
Ние със съпругата си прекарахме много добре, предполагам си личеще. Храната беше МНОГО и вкусна. Музиката, за нея нямам думи. Аз да бях ди-джей, и да избирах песни само за мен сигурно пак тези щях да избера, съжалявам за колегите с други музикални вкусове, но в живота има и такива моменти Confusedupz: .
Не сме доволни само от малкото време с което разполагахме, но това е, трябва и да се работи.
Относно темата за доплащането, и аз останах доста втрещен в 1ят момент, но не мисля че организатора в лицето на Вальо трябва да отнесе критикете, а по скоро хората, които не са съобщили навреме, че няма да могат да присъстват. Мисля, че за подобни случай трябва да се оставя капаро когато се прави записването.
И ПАК ДА КАЖА, СРЕЩАТА БЕШЕ СУПЕР!
Pages: 1 2