Волво Клуб - България

Full Version: Среща Казанлък 16-18.07.2010 - яз. Копринка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Колеги, време е за поредната среща в (около) Казанлък. Предлагам тя да се състои на брега на яз. Копринка. На същото място като миналата година Smile Мисля да посрещам ентусиасти и обикновени гости още от петък вечерта (16.07.10) под големите дървета Smile Smile Въдиците са задължителни (палатките - препоръчителни Big Grin )
Не пуснах темата по-рано заради кофти времето, но точно тогава го дават да спре да вали и да е слънчево :lol: .
Ще дойда още в петък да направим импровизирания лагер, само Доко да намигне :wink: Big Grin . Чакаме Ви!!!
:wink:
да проветрим палатката преди каварна е добра идея. Ако идвам обаче ще е в късния съботен следобед и няма смисъл от въдиците. По добре пушка за пилета да нося :wink:
Ееее, доживях да видя темата!
Защо 16-17.07? Не е ли 16-18.07?
Идваме!
Мдааа и пушки и въдици ще носим,пък каквото дойде...
ivanmblaster Wrote:Ееее, доживях да видя темата!
Защо 16-17.07? Не е ли 16-18.07?
Идваме!

Прав си Ванка-16-17-18.07.2010г. Big Grin
Сторете път на един самолет (дето сам си летии де)
Още не съм прочел темата и реших да кацна още в Петък вечерта. Мястото нали не се е променило много? (заради дъждовете имам предвид)
Пангев Wrote:Сторете път на един самолет (дето сам си летии де)...

олееееееееее, взимайте си тапите за уши, че самолета отдалеч се чува. Пангеееев да си оправиш амортисьорчетата
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11