Волво Клуб - България

Full Version: Тампон за скоростна кутия цена
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Търсех подобна тема във форума, но не намерих ако има такава моля да бъда извинен.
От скоро съм собственик на Volvo 460GLT 1995 колата е супер без забележки, но тампона на скоростната е за смяна.
Искам да попитам колко струва ,защото на ми казват доста големи цени според мен 250 -300 лв. Това така ли е?
Предварително благодаря.
Не си писал с какъв мотор е колата. Ако е кръгъл е 250-300лв, омега обрания е 160лв в МП. Правилото при смяна на тампони е че се слагат винаги нови. Втора употреба е труд и нерви на вятъра. За повече информация от тук <!-- m --><a class="postlink" href="http://scantech-bg.com/index.php?m=320&lang=1&category=639&pc=305" onclick="window.open(this.href);return false;">http://scantech-bg.com/index.php?m=320& ... 639&pc=305</a><!-- m -->
Моят също е за смяна и пуснах отделна тема за последователноста при работа, но уви няма полезен отговор.
Колега, автомобила по заводската таблица е LX 183 Е (модел GLE на моя пише GLT ). Модел на двигателя B 18EP 1721см3 най-вероятно е кръгъл.Точно този сайт ,който си ми пратил гледах.А няма ли някаква съвместимост с Рено ?
Здравейте колеги.Преди година и аз имах същия проблем.Задния тампон откъм купето и тези от сервиза ми казаха 260лв.Бях решил да търся другаде но от сервиза ми казаха(да не ме изтърват като клиент)че ставал тампон от bmv и ми го показаха беше на вид като моя само разликата беше в шпилките.Разпробиха и ми го монтираха и това за 50лв.Дано съм ви помогнал.
Тампона се намира за 43 БЪЛГАРСИ лева ! факт ако искаш все още този тампон пиши
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Тампона се намира за 43 БЪЛГАРСИ лева ! факт ако искаш все още този тампон пиши
Айде и тук да те помолим....
МОЛЯ сподели... ако искаш и за 50 ни го продай! Big Grin
yogi479 Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Тампона се намира за 43 БЪЛГАРСИ лева ! факт ако искаш все още този тампон пиши
Айде и тук да те помолим....
МОЛЯ сподели... ако искаш и за 50 ни го продай! Big Grin


Ето го и него като данни дават го за 1.7 турбо B18FT което значи че ще издържи на всички останали Big Grin Big Grin

ТАМПОН ДВИГАТЕЛ VOLVO 460 Petrol 1.7 от 1989 до 1996 B18FT 1721 куб. см. 120 к.с. turbo
VOLVO 460
Petrol 1.7 от 1988 до 1996 B18KP 1721 куб. см. 87 к.с.
VOLVO 460
Petrol 1.7 от 1989 до 1992 B18EP 102 к.с.
Марка - CORTECO
Омега образен ! точно 43 лв

BOCK GT1

"Точно 43 лв."

Да, ама НЕ!
Скъпи Вим Дизеле, случайно да си направил труда да звъннеш едно телефонче там, за да питаш дали ги има, а?
Пък после пускай партенки на воля! :evil:
Просто тези тампони НЕ СА ВНАСЯНИ в БГ и ги няма никъде на тази цена в милата ни татковина. Поне засега :!:

Друг е въпроса кой тампон си решиш да преправяш и слагаш на хора, които очакват оригинален такъв след всичко, което написа тук.

Наслука другари, с поредната ЗАМЕНКА в стил: "Не е същия, ама ще стане!" 8)
BOCK GT1 Wrote:"Точно 43 лв."

Да, ама НЕ!
Скъпи Вим Дизеле, случайно да си направил труда да звъннеш едно телефонче там, за да питаш дали ги има, а?
Пък после пускай партенки на воля! :evil:
Просто тези тампони НЕ СА ВНАСЯНИ в БГ и ги няма никъде на тази цена в милата ни татковина. Поне засега :!:

Друг е въпроса кой тампон си решиш да преправяш и слагаш на хора, които очакват оригинален такъв след всичко, което написа тук.

Наслука другари, с поредната ЗАМЕНКА в стил: "Не е същия, ама ще стане!" 8)

Първо никаде не съм казал че е оригинален тампон!
Второ- така е не съм звънял да ги питам може и да съм подвел хората за което се извинявам :oops:
трето-този тампон който споменах от АУДИ-то Става може да не е оригиналния за ВОЛВО но мисля че 95% от хората биха си взели този тампон за 40 лв. и биха му махнали просто две пластмасови крачета 8) от колкото да дават по 200-300 лв. за оригинален тампон на ВОЛВО :wink: нито съм накарал някой на сила нито нищо всеки има право на собствено желание и всеки може да прецени какво да прави аз открил тези неща и ги споделям,тампона от АУДИ-то съм го и пробвал,повярвай ми на всякакви мъки беше подложен!
Драги колеги днес си направих труда да звънна до тази фирма за авточасти казаха ми, че в момента го нямат и ги питах а случайно да ми кажете каква му е ЦЕНАТА момчето ми каза "43 ЛЕВА СТРУВА НО В МОМЕНТА ГО НЯМА" казах му благодаря за информацията лек ден ви желая и до чуване! :wink:
Pages: 1 2