Волво Клуб - България

Full Version: Реле за мигачите на S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, имам Волво S40 2.0, 1997(1998), бензин и така изчезнаха ми мигачите, а също и звука, който се чува при положение , че колана не е сложен.
Молбата ми е някои да подскаже: под кой номер се води това реле, каде мога да го намеря, удачно ли е да тарся втора употреба, мога ли да го побългаря.... 8)
Благодаря Ви!
Здравейте, имам Волво S40 2.0, 1997(1998), бензин и така изчезнаха ми мигачите, а също и звука, който се чува при положение , че колана не е сложен.
Молбата ми е някои да подскаже: под кой номер се води това реле, каде мога да го намеря, удачно ли е да тарся втора употреба, мога ли да го побългаря.... 8)
Благодаря Ви!
venty Wrote:Здравейте, имам Волво S40 2.0, 1997(1998), бензин и така изчезнаха ми мигачите, а също и звука, който се чува при положение , че колана не е сложен.
Молбата ми е някои да подскаже: под кой номер се води това реле, каде мога да го намеря, удачно ли е да тарся втора употреба, мога ли да го побългаря.... 8)
Благодаря Ви!
СТАВА ОТ АЛЕКО
venty Wrote:Здравейте, имам Волво S40 2.0, 1997(1998), бензин и така изчезнаха ми мигачите, а също и звука, който се чува при положение , че колана не е сложен.
Молбата ми е някои да подскаже: под кой номер се води това реле, каде мога да го намеря, удачно ли е да тарся втора употреба, мога ли да го побългаря.... 8)
Благодаря Ви!
СТАВА ОТ АЛЕКО
E TOVA VE4E BE MAITAP... Sad
E TOVA VE4E BE MAITAP... Sad
BATSAWA Wrote:СТАВА ОТ АЛЕКО

Хахахахха. БатСава, май прекаляваш с бъзиците.
BATSAWA Wrote:СТАВА ОТ АЛЕКО

Хахахахха. БатСава, май прекаляваш с бъзиците.
s0me0ne Wrote:
BATSAWA Wrote:СТАВА ОТ АЛЕКО

Хахахахха. БатСава, май прекаляваш с бъзиците.
що тъй си мислиш бе пич??
s0me0ne Wrote:
BATSAWA Wrote:СТАВА ОТ АЛЕКО

Хахахахха. БатСава, май прекаляваш с бъзиците.
що тъй си мислиш бе пич??
Pages: 1 2