Волво Клуб - България

Full Version: Среща София - 25.07.10.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Привет приятели Smile
Традиционно срещата трябва да е пред НИМ в 12:00Ч.,но ако има предложения за пикник,картинг или друг начин за прекарване на времето отделено за Клубни срещи, моля споделяйте Big Grin
Спама е разрешен,нестандартните изказвания също :wink:
kire Wrote:Спама е разрешен,нестандартните изказвания също :wink:

ми да започваме тогава Big Grin
преместете срещата в каварна :partyman: Confusedupz: :weedman: :-({|= :occasion5:
иеееееееееееееееееееессссссссссс !!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: минете през ВАРНА :ctf:

софия & майна :mrgreen:
СТЗ се чувстваме дискриминирани Tongue
споко и през вас ще минем да ви прегазим Big Grin
Е тя каква стана :roll: ,на мен ми се ходи навсякъде Big Grin
Последно да обобщя :
- аз съм си на терасата в къщи и се любувам на гледката с нитратните моркови;
- Пангев и нескърцащия багажник поемат на север,към метъл траш сборището;
- Металекс от Пловдив ще дойде от неизвестна посока,минавайки през СТЗ и Варна,за да се потопи в себеподобната аудтория в Каварна;
-групичката от СТЗ се води още като клас НЕОПРЕДЕЛЕНИ ;
- Тези от долината на розата ,със сигурност ще си топнат краченцата или каквото е останало в язовир Каопринка,а виден техен представител ще се врътне до писта Русе ;
- КМЕТА още не е решил,но ще си стои пред кметството,за да очаква евентуално останали колеги в София(кой ти стои сега там).

Последно вземете се в ръце,за да знам къде да дойда или кого да посрещам.
Big Grin Big Grin Big Grin
тоя път ще се жертвам... Sad , двама колеги от офиса заминават за Kаварна , още тази вечер.... все пак некой треа и да ги замести(работи).. шибания жребий си избра мен Cry , но пък съм им пратил my soul with them Big Grin
п.п. така че стз сме ОПРЕДЕЛЕНИ вече Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ама айде малко по-сериозно Big Grin Петък е, а още няма предложения! Значи или в Голямото село, вече няма клубари....или просто никой не чете :roll: Та да си дам предложението....така и така, се събираме пред НИМ....а маааалко по нагоре е едно много готино местенце, с езеро (даже 2), чист въздух и доста разнообразна флора....а с малко късмет и фауна Big Grin
И така, официално номинирам Дендрариума на Витоша за крайна или не толкова крайна цел на срещата Wink
Абе то аз чета ама само ще чета и ще завиждам този път Cry .Днес пътувам за Плевен,че ще правим ремонт на къщата.А как ми се искаше да дойда ама няма да е този път Big Grin
Pages: 1 2