Волво Клуб - България

Full Version: Среща Русе-В.Търново 01.08.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Тръгваме 10.00 от ОМВ Дружба.
Аз ще съм там от 9 и нещо да пия кафе. Който иска да дойде, да заповяда. Идеята е 10.00 ДА ТРЪГНЕМ!!!
За коментари, забелжки все още не е късно. Колегата от Търново да каже къде да се отидем. За контакт с мен 0878 348 268 по възможност с ГПС координати.... Smile
След като се уточним ще напиша тук и крайната дестинация, за да може закъснели, подранили или от други градове също да се възползват от мероприятието. Smile
За съжаление работя на смени и се падам дневна от 7-19 часа ако мога да измисля нещо :roll: иначе дайте координати къде ще бъдете ако мога да прескоча
Е то тогава "ко прайм" .... нали за това идваме, да си там... събота как си със смените?
yovcho Wrote:За съжаление работя на смени и се падам дневна от 7-19 часа ако мога да измисля нещо :roll: иначе дайте координати къде ще бъдете ако мога да прескоча
Кажи къде работиш. С координати Smile
Иначе малко преди 10 часа и ние ще бъдем на ОМВ - Дружба.
Имам предложение. Дори колегата да неможе да дойде , ние пак да се разходим до Търново
Аз съм там. Smile
Ми тоооооооо........... на там отиват нещата .... лошо нЕма Smile
Но поне да минем покрай колегата да кажем "Здрасти"
ще ше,
както ти казах - на Търново-Горна-Лясковец му викат ТърГоЛяс, защото където свърши на единия град тротоара - почва тротоара на другия. С удоволствие ще наминем при домакина да почерпи по кафе и да развеем флага!
После ще се разхождаме в една от бившите столици на България.
Но ти предлагам да се съберем все пак във В. Търново на някой хипермаркет или мол-а и оттам на колона до Горна. Дет се вика с развят флаг може да минем колона по центъра - да не мислиш че е 10 км Smile /само пази пешеходците, че не са като в Русе - скачат на капака и си търсят предимство, не ебават клаксони Smile/
Айде до неделя. Там сме ако не вали из ведро.
Поздрави!
Работя на Горна Оряховица Разпределителна но все пак дайте координати къде ще сте във В Търново ако мога ще прескоча или кажете в колко часа да ви изчакам на Самоводене да не се лутате като мене в Русе да търсите и все пак няма ли други колеги от :lol: Търголяс да се включат и те
Еми все няколко ГПС-а ще има с нас, ще се оправим Smile Затова питаме къде ти е работата с координати (адрес или точна по X и Y) за да минем поне да кажем "Здрасти", понеже понятието "на работа" го разбирам като "ангажиран". Иначе ако имаш възможност да излезеш - още по-добре. Кога ти е обедната почивка? Да се нагласим за нея да сме на уречено от теб място, за да не губиш време в път и да ни водиш, а да оползотворим на макс времето ти - да се видим. Иначе ние сме си туристи - ще се мотаме насам-натам. Няма програма - ще се измисли такава на място. Или поне аз така си го представям Smile
Pages: 1 2 3