Волво Клуб - България

Full Version: Моля за внимание !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Уважаеми колеги,днес при почистване и модериране на форума бяха изтрити и някои от новите теми в раздел КУПУВА (поради техническа причина) .
Моля за вашето извинение и този който все още има намерение,нека да си пусне коректно обявата.
Нека никой не приема нещата лично.
Confusedalute:
Confusedalute:
Confusedalute:
Confusedalute:
само дето вече съм на - 50 мнения ама карай - подмладихте ме с няколко месеца #-o
Късметлия.....моите са над 120, ама така е, като пишем къде ли не :twisted: Big Grin :twisted: ....здраве да е!!!
Май не е само в този раздел.На мен мен ми липсват 420 мнения.
sasho_bg3 Wrote:Май не е само в този раздел.На мен мен ми липсват 420 мнения.

Изтрити са само обявите с изминала давност от 2006 до края на 2009 година,което е нормално.И то само в разделите КУПУВА и ПРОДАВА.
В други раздели на форума не са трити или коригирани мнения.
Има и вариант темите да не се трият, а да се местят в раздел "стари и ненужни теми" или в "изтрити теми", в този случай няма да се получава ефекта с намаляването на постовете, като по този начин ако има "техническа причина" ще могат да бъдат върнати.
А тоя post count за какво ни е :twisted: :roll: ако на всеки 1000 мнения дават по 5% отстъпка в МП казвайте :lol:
Pages: 1 2