Волво Клуб - България

Full Version: Среща София - 29.08.10г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
А аз дочух от достоверен източник нещо за изкачване на Черни връх? Big Grin
Аз пък прочетох в достоверен източник, за Черни Връх Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
На мен пък не ми пука къде ще е срещата, така и така няма да идвам по технически причини.
Линк за лифтовете.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://hermes.superhosting.bg/~planini/V_pomosht_na_turista/Liftove/index_liftove.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://hermes.superhosting.bg/~planini/ ... iftove.htm</a><!-- m -->а
Да обмислим от къде да атакуваме върха Big Grin Big Grin Big Grin[attachment=14139][attachment=14137][attachment=14135]

P.S.
Атанасе, помисли си!!!
2 варианта...
1-Симеоновски лифт ...Кабинков....до Алеко
2-Драгалевски лифт до Бай Кръстьо и след това пак лифт до Голи Връх- открит
След това може нагоре от Алеко...но там е доста тегаво...става за слизане...или от Алеко през Голи Връх и нагоре...

Проблемацията е че ако ходим с колите, ще трябва да отидем и да се приберем по един и същи път Wink
Уговорихме се с Пангев. Ще сме пред НИМ в 12:00 в неделя.
Ако ще има някой пред НИМ ще дойда,но до Черни връх няма да стигна,че после съм на работа :roll:
EMETO1 Wrote:Да обмислим от къде да атакуваме върха Big Grin Big Grin Big Grin

Подозирам отдолу нагоре, наопаки едва ли ще стане Big Grin Big Grin Big Grin
s0me0ne Wrote:Уговорихме се с Пангев. Ще сме пред НИМ в 12:00 в неделя.
Само не ме чакайте да атакувам върхове... артита се обажда, лумбагото а и простатата не ме слуша...
Dumfree Wrote:
EMETO1 Wrote:Да обмислим от къде да атакуваме върха Big Grin Big Grin Big Grin

Подозирам отдолу нагоре, наопаки едва ли ще стане Big Grin Big Grin Big Grin

Това е защото още не са направили лифт до Черни връх...аз лично бих предпочел да се кача с кабинков лифт до него и после да сляза....примерно с открит Big Grin Може и в обратната комбинация Big Grin :lol:
Pages: 1 2