Волво Клуб - България

Full Version: 440 турбо...не работи километраж. фарове, чистачки и парно :
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
значи...преди малко купих въпросното волво, вчера при теста нищо му нямаше, днес го спазарихме, но след като си го купих вече тръгвам си аз и хоп нито километраж нито оборотомер и т.н. .....и понеже всяка кола си има тънкости а на мен волвото ми е сефте....та ако може да дадете някой жокер горе долу какво да гледам....иначе пали и върви ...и то предоволно дори Smile благодаря предварително Smile
Ми....а да ти е честита новата кола и добре дошъл във форума.
Като за начало погледна ли предпазителите ?
благодаря Smile бушоните ги проверих , предполагам че е някое реленце или блок отговарящ за таблото и т.н. .... иначе двигателят работи прекрасно .... и общо взето ми се струва че е чуден автомобил! Smile
проблема днес изчезна толкова странно, колкото и се беше появил....само километража не работи...надявам се утре да тръгне и той Smile
такаааа понеже днес отново ми го направи тоя номер...а това ме дразни Smile та проблема е решен.... нагар на едно от реленцата при бушоните поради хлабав контакт...проблема е отстранен като се закриви крачето на релето...и работи безотказно Smile
а сега вече честито Big Grin
все така бързо да си решаваш проблемите, а по добре хич да ги нямаш
Искам да ползвам тази тема, като питането ми е :
Къде се намира зумерът за забравни светлини на 460/произведено 92г.8-ми месец?
мерси мерси ..... а датчика незнам къде е , но предполагам около волана от долната страна на таблото...ще трябва клякане....аз продължавам с ъпгрейдите....датчик за километража ми остана...и едно чипче съм замислил Big Grin
borchev Wrote:мерси мерси ..... а датчика незнам къде е , но предполагам около волана от долната страна на таблото...ще трябва клякане....аз продължавам с ъпгрейдите....датчик за километража ми остана...и едно чипче съм замислил Big Grin
А честито и от мен. Сигурен съм че скоро ще се влюбиш напълно в колата. Личен опит! Big Grin Относно чипчето не очаквай чудеса Тя колицата и така лети и за 5-10 коня май не си струва много. (особено ако си с сименс - реникс бендикс комп)
Но ако си с бош - мога да те свържа с един другар но за съжаление е в Пазарджик... Но си струва разходката. Да не ми се обиждат Софиянци но тук чип тунинг - НЕ!
А иначе за таблото кажи по точно какъв е проблема и какъв е километража (има и електрони)
отказах се от чипчето....тегаво става....ще минавам на V40 2.0 T и там ще са ъпгрейдите....но тва напролет....стария собственик ми каза че кабелчето от карето до някъде си имало вътре датчик за километрите и в него бил проблема...та сега ще пусна една дема че търя такова кабелче и разни други дреболии и да си я стегна Smile
Pages: 1 2