Волво Клуб - България

Full Version: Търся съвет за тунинг
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,
Аз съм собственик на S80 2,5 TDI 140 PS (D5252T).Преди около 5-6 години купих POWERBOX за към 1400 лв.Сложиха го ии наистина се усеща разлика...до тук добре.След 2 години спря да работи турбото и гениите в Мото Пфое казаха сваляй го бърка в компютър-а за това не ти работи турбото...Свалих го...уви турбото не тръгна...казаха дай 3000 лв. за ново турбо...аз казах...Дотук с Вас.Оказа се MAF sensor.Така де въпросния POWERBOX остана свален и от тогава се "търкаля" в багажника.Попитах на едно място да ли той не е довел до повреда на MAF-a казаха ми не но ме посъветваха да не го слагам заради динамото...явно заради повишена консумация на ток (не разбирам).

Какъв е вашия съвет да го слагам ли...има ли риск за която и да е част по колата?
колега моя съвет е да не го слагаш а да отидеш някой да качи колата на дино аз лично ти предлагам келеша от варна
успех
Слагаш един чип от брезел и забравяш Big Grin може и от келеша както ти препоръчаха...има и други...