Волво Клуб - България

Full Version: Speed+ :))
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги, s60-ката ми явно има ограничител и повече от 220 км не искаSmile) някой знае ли дали може да се изключи
Не знам, но над 220 по нашите пътища е безумно, още повече е пълно с хора които не гледат в огледалата и почват изпреварване (Няколко пъти съм изтъпвал, добре че и спира добре 60ката)...
Аз лично съм с чип и вдигнах 1 път 230 и продължаваше да набира, но си ме хвана страх... може би съм твърде отговорен.
Не искам да спамя, но аз в Германия по аутобаните рядко си позволявам да настъпвам над 180-190, камо ли в България, където по магистрала Хемус със 170 имам чувството, че съм пред отлепяне от асфалта... Cry Всеки си знае как да кара, но според мен повече не ти е нужно, а пък и щом има ограничител на 220 има причина за това.
До колкото знам ЕС80-ките са ограничени на 205-220 (зависи от кубатурата), а със сигурност могат и повече (на 180 съм под 4хил. об/мин, а до 6хил об/мин има доста...). Веднъж съм правил 210 и има доста ресурс за повече , но не съм пробвал къде ще ограничи, не виждам и смисъл Tongue
А пък и с тия камери...не си е работа
При S40, на 100км по GPS е 96 км/ч. От там нататък е тотален мармалад ситуацията с километража Wink така, че тези 220, може и да не са точно 220 (въобще не са).
220 са 207 според GPS-a
az po vqrvam na kolata otkolkoto na gps razlikata moje da idva ot diametura na gumite i djantite ako ne e originale.kolkoto do tezi 220 km vij dali si izklu4il klimatika za6toto moeto c70 t5 pravi 220 s pusnat klimatik i do 245 sum vdigal bez klimatik,no sigorno moje o6te malko da vdigne
zdaveite i az imam VOLVO C70 T5 240k.c. ,ta s moito volvo sum go testval ot curna maca do prqkata za ravno pole i bez problem si napulni kilometraja ot 260km/h pri tova mislq 4e moje o6te malko :lol:
Според мен колегите с Volvo C70 T5 са в грешка с данните! 1. Автомобилът е 230 к.с., а не с 240 к.с. (това е така при T5 на новото Volvo S60/ Volvo V60). А максималната скорост е 230 км/ч. При Volvo C30, което е доста по-леко от Volvo C70, защото не е кабриолет, с мотор T5 максималната скорост е 240 км/ч Smile
angel.georgiev Wrote:Според мен колегите с Volvo C70 T5 са в грешка с данните! 1. Автомобилът е 230 к.с., а не с 240 к.с. (това е така при T5 на новото Volvo S60/ Volvo V60). А максималната скорост е 230 км/ч. При Volvo C30, което е доста по-леко от Volvo C70, защото не е кабриолет, с мотор T5 максималната скорост е 240 км/ч Smile
Хайде на бас че колегите изобщо не са се объркали, аз ще заложа моите три волва, а ти бъдещата ти C30-ka. От всичките ти мнения става ясно че още дори не си си купил Volvo, а вече изказваш "компетентни" мнения, които дори не са верни. Я първо натрупай малко опит във форума, не бързай с мненията, че има такива като мен дето само това чакат - това е просто съвет за да не стваш смешен за в бъдеще.
Звънни на дилъра който ти продава колата и го питай B5234T3 колко коня е и на кои модели се монтира.
Аааа, и не забравяй да се извиниш на колегите, че с тези изказвания трудно ще се приобщиш във Volvo обществото(ако изобщо това ти е целта) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ico850 Wrote:
angel.georgiev Wrote:Според мен колегите с Volvo C70 T5 са в грешка с данните! 1. Автомобилът е 230 к.с., а не с 240 к.с. (това е така при T5 на новото Volvo S60/ Volvo V60). А максималната скорост е 230 км/ч. При Volvo C30, което е доста по-леко от Volvo C70, защото не е кабриолет, с мотор T5 максималната скорост е 240 км/ч Smile
Хайде на бас че колегите изобщо не са се объркали, аз ще заложа моите три волва, а ти бъдещата ти C30-ka. От всичките ти мнения става ясно че още дори не си си купил Volvo, а вече изказваш "компетентни" мнения, които дори не са верни. Я първо натрупай малко опит във форума, не бързай с мненията, че има такива като мен дето само това чакат - това е просто съвет за да не стваш смешен за в бъдеще.
Звънни на дилъра който ти продава колата и го питай B5234T3 колко коня е и на кои модели се монтира.
Аааа, и не забравяй да се извиниш на колегите, че с тези изказвания трудно ще се приобщиш във Volvo обществото(ако изобщо това ти е целта) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Емоционалните ти терзания няма да коментирам! Относно фактологията:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/bg/all-cars/volvo-c70/details/pages/technical-spec.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvocars.com/bg/all-cars/vo ... -spec.aspx</a><!-- m -->

ПП: Относно предложението ти за облог - приеми, че ти опрощавам конфискацията на автопарка и/или че ми дължиш 3 Volvo Wink Да видиш, че и аз съм човек Tongue
Pages: 1 2 3