Волво Клуб - България

Full Version: Среща Плевен 26.09.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Мисля да се съберем макар и за един път :oops:
Има достатъчно "Волва-ри" за да направим и в нашия град среща!
Какво ще кажете за паркинга пред ТЕХНОМАРКЕТ или пък МЕТРО но ако има и други предложения,споделяйте! Smile
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Мисля да се съберем макар и за един път :oops:
Има достатъчно "Волва-ри" за да направим и в нашия град среща!
Какво ще кажете за паркинга пред ТЕХНОМАРКЕТ или пък МЕТРО но ако има и други предложения,споделяйте! Smile

Парк-Хотел "Кайлъка". Има ОГРОМЕН паркинг и заведение. Освен това местността е доста красива Smile
чак огормен паркинг не е необходим. За 2-3 коли навсякъде ще се намери място. Ако успея да свърша със задачките навреме ще се опитам да ви уважа
И само 2-3 коли ли ще сме....... :oops:
направо срам какво друго мога да кажа :Х
Някой ми е иззел функциите Smile Айде в кайлъка. Ангеле, 30ката ще бъде ли при теб тогава?
gramov Wrote:Някой ми е иззел функциите Smile Айде в кайлъка. Ангеле, 30ката ще бъде ли при теб тогава?

Май ще я регистрират в Понеделник...
gramov Wrote:Някой ми е иззел функциите Smile Айде в кайлъка. Ангеле, 30ката ще бъде ли при теб тогава?


Е извинявам се :oops: ,че лекичко ти откраднах отговорността за събирането ни :Р ако има нещо кажи и няма да се мешам повече Cry Smile
Vin_Diesel_9_0 Wrote:И само 2-3 коли ли ще сме....... :oops:
направо срам какво друго мога да кажа :Х

за съжаление историята това показва Cry
но ако намина може и 4 да станем Big Grin

пп: я ми кажете кое се води западна индустриална зон, че търсих едни каравани ама не успях да ги намеря :?
Последно къде и от колко часът ще е срещата?И ако може някакви координати от БГ мапс.
Quote:Е извинявам се :oops: ,че лекичко ти откраднах отговорността за събирането ни :Р ако има нещо кажи и няма да се мешам повече Cry Smile
Глупости, шегувах се. Аз да не съм някъв президент тука :lol: които иска прави каквото си иска, важното е срещи да има. И така да уточним часа и сятото на срещата. Нека да е по обяд да кажем 12:30, а мястото пред парк хотел "Кайлъка" ето и координатите за гугъл мапс : 43.376988,24.621751
Pages: 1 2 3