Волво Клуб - България

Full Version: Русе, 26-ти септември 2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Последната неделя на м. септември 2010 год.
Да се съберем на паркинга на МЕТРО, да вдигнем капаците и да говорим за истински коли Smile Че малко разводнихме с детска тематика, ама няма как - който каквото го влече за момента. Ще ни извинят за час-два.
Часът е обичайният - по пладне.
Имам много въпроси към колегата с бялата 850-ка, дано си носи спец-инструмента за делкото.
Отдавна не съм пускал тема, дано не са ме забравили Smile
Ще се видим там.
Поздрави!
И аз отдавна не съм присъствал на ваша среща и за това ще се присъединя.
Kangalov Wrote:И аз отдавна не съм присъствал на ваша среща и за това ще се присъединя.
Ами коега винаги си добре дошъл и за другите колеги се отнася :wink:

Абе майка му стара в Русе като гледам се напълни с доста коли от наще а на среща сме се едни и същи хора Sad

Да попитам имаше един Колега с В70 тъмно син като дойдох на една среща (първата за мене ) и от тогава не е идвал на срещи :?:
хм, да не намекваш за Тони?
Иначе ако беше на 3-ти можеше и аз да намина за малко на път за вкъщи
Не колега с Тони се знаем :wink:
За този колега за който говоря той е по възрастен от нас останалите Big Grin
А бе нещо за хижи , мижи си говорехме , ама няма мераклий май. Въльо го гледам брони сваля , ама да се обади няма . Кангалов нещо ми беше обещал , а да видим ще се сети ли.
То за хижи не се бърка, не е задължително да са на 26-ти. Но някой трябва да се наеме да организира, пък не виждам писано за такова нещо. Засега си е само идея май. Всички са "ЗА", но никой не предлага и не се наема.
tonyfireman Wrote:То за хижи не се бърка, не е задължително да са на 26-ти. Но някой трябва да се наеме да организира, пък не виждам писано за такова нещо. Засега си е само идея май. Всички са "ЗА", но никой не предлага и не се наема.
Мдааа.
Ами да се влюча и аз.Румба аз несъм забравил за хижите но проверихме за Смирненси и там за няква хижа искат по 15 лева за легло което ми се струва не добра идея.А за Николово несъм проверявял но утре мога да завъртя 1-2 телефона да видя какво ще направя.Пък за неделя може и да намина зависи кога ще приключим с гроздобера :wink:
Ми ако трябва ,преди срещата да минем и да оберем гроздето.Хем и транспорт ще имаш.Пък после може и да почерпиш от старата реколта ... Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4