Волво Клуб - България

Full Version: волво 440
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
еи колеги кажете какво да направя имам едно волво ама има едно проблемче неште да оди и арчи малко повече от двоино за ведохго на едни уж маистори да го оправят казаха че е гарнитура или клапани и некви др работи след като го оправиха разлика никва др маистор ми каза испаритела и него смених и пак същото накрая се отказах и реших да намера саит да ви питам ако некои е имал същия проблем моля да си признае Smile
ко речи точка
демек колата нема мошстност баир на 3 с зар изкачва и арчи 20 литра гас на 100км. и никои незнае кво муе викат товае онова не и така на татак а и макс км каде сам дигал с него е 110 по нанадолниште а на равно 70-80 на гас на бензин с 10-20 км повече

BOCK GT1

Бах ма...... ...!!! Нищо не вдянах! :?
Е, те такива бисери тук скоро не бяха пускани. :mrgreen:

Този наистина е "пропадналия". :wink:
шегаджия, а? Big Grin
Пич, с "ко речи точка" исках да кажа, че след 5-тата 6-тата ти дума просто се отказвам да чета и колкото и да има желание човек да ти помогне, ти сам правиш невъзможното това да не се случи...
Отскочи до Правила за писане във форума и по-точно точка 5. Щом аз мога да препрочитам мненията си преди да ги постна с цел редакция, не виждам защо и ти да не го правиш... (не твърдя, че дори и след това нямам технически гешки, при набора на текст например)
Накарай някой покрай теб да прочете какво си писал и да ти каже дали би се наел да го доизчете ако не беше твой човек.
Опитах се да броя правописни грешки - отказах се!
Пунктоационни - не се наех изобщо Smile
имам кола волво и никои неможе да ги оправи и никои незнае какво муе неиска да ходи и харчи много
На колко си? :lol:
18
Pages: 1 2