Волво Клуб - България

Full Version: Боядисване на фарове V50
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,
някой знае ли как се отварят фаровете на V50,всъшност то отварянето е лесно-затварянето май е проблем,как да ги залепя после,за да не се събира влага?Сега като ги гледам май са залепени с някъкъв силикон прилича на полиуретанов?
Цялата тази процедура, е защото искам да боядисам сивата пластмаса черна-става въпрос ето за този фар; [attachment=15311]

благодаря предварително Smile
е че какво и е на сивата?
нагрява се с пистолет за топъл въздух и със по широка отверка се отваря,но прозрачната плаастмаса пада със сивата заедно Smile ако успееш да ги разделиш ми драсни едно лично да кажеш как става
lanhol Wrote:нагрява се с пистолет за топъл въздух и със по широка отверка се отваря,но прозрачната плаастмаса пада със сивата заедно Smile ако успееш да ги разделиш ми драсни едно лично да кажеш как става
Предполагам,че ще успея да ги отворя/разделя,но дали имате идея как да ги събера после? :?:
Много лесно колега в обратния ред аз така направих със едни фарове на Ц70 2007.Преди да ги монтираш обратно нагрей хубаво с пистолет за топъл въздух местата на които има този силикон или нещо подобно след това притисни 2-те части сложи щипките и е готово.А и винаги можеш да махнеш лепкавата субстанция и да сложиш силикон.Ако си от София бих се радвал да помогна по разглобяването Smile а и имам подходящ черен мат за боядисването на фаровете (топлоустоичив) скайпа ми е mario_bankya
А знаете ли като форма фаровете на Volvo S40 2 дали са еднакви от преди и след фейслифта?
angel.georgiev Wrote:А знаете ли като форма фаровете на Volvo S40 2 дали са еднакви от преди и след фейслифта?
Чичко Гугъл ще ти отговори.Тук колегите говорят за дриги проблеми. :wink: