Волво Клуб - България

Full Version: шпер
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
добър вечер на всички искам да попитам ,ако на някой му се намира шпер за волво 740 GL 2.3 86год двигател b230k.
Май имам един за 2.5 бензин.
Ама няма да ти стане.
и аз колега незнам дали ще стане
От какъв модел на Волво е този деференциал? Цял мост ли е или е мултилинк? От седмица и деветка мостовете са взаимно заменяеми само предавателните числа са различни . Кубатурата и вида на мотора не е от значение за пасването на моста на купето.
Цял мост от 9хх серия.

п.п. ако ще го взимаш, със сигурност, обади ми се, за да го издиря къде е в момента.
ами на мен ми трябва само диференциал но ако не пасва на моста на седмицата ще го взема целия кажи цена само
Колега ако не си с мултилинк (чупещи полуоски) то деференциала ти е цял мост деференциал с ръкави .Нещо като на лада ама не баш тъй . За пасването ще стане ама предавателното число можеби ще ти се измени . Аз съм слагал различен деференциал от предвидения от 7хх на 9хх модели и обратно
цял мост съм ама незнам какво ми предавателното число а най добре е и на двата дифа да е едно и също
Колега имам цяло работещо волво 740гл 2.3бензин двигател 130коня.Колко пари можеш да дадеш и какво точно ти трябва??За да видя дали си заслужава да се разглоби.. Tongue
на мен също ми трябва шпер за 740 gl или само шпер касета на който квото му се намира
Pages: 1 2