Волво Клуб - България

Full Version: Среща брифинг на Волво клуб България-записване
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Ще подсетя , незаписаните желаещи , да го направят. Confusedhock:
Като гледам накъде вървят нещата май няма да мога да се класирам... Cry

За тези които ще ходят - задължително зимни гуми и зимни дрехи, нрава на Стара Планина по това време на годината е непредвидим. Smile


Edit: Току що ми снесоха информация, че на Узана е -4 градуса, вали сняг като има снежна покривка от 5см. :!:
Tisho Wrote:Като гледам накъде вървят нещата май няма да мога да се класирам... Cry

За тези които ще ходят - задължително зимни гуми и зимни дрехи, нрава на Стара Планина по това време на годината е непредвидим. Smile


Edit: Току що ми снесоха информация, че на Узана е -4 градуса, вали сняг като има снежна покривка от 5см. :!:
Confusedpam1:
Не бой се ,екипирали сме се вече.Освен зимните гуми,в багажника са две алпийски въжета и цялото друго оборудване.Все пак съм тренирал 11 години Алпинизъм и бях майстор на спорта(сега на спирта :mrgreen: ),а и в лицето на Ефри,ще има надежден планински водач.
Информация за пристигащите ...
Пътят е проходим,при зимни условия.Времето е чудесно и обстановката е подгрята.
Big Grin Big Grin Big Grin
Kangalov Wrote:............а и в лицето на Ефри,ще има надежден планински водач.
Като гледам, няма кой да ме вземе!!!
сутринта!!
и аз съм там. Благодарение на Емето1.
Снимки от Узана <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=23280" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=23280</a><!-- l -->
Kangalov Wrote:Снимки от Узана <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=23280" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=23280</a><!-- l -->
Снимките ги видяхме, даже и поезията четохме. А протокола от заседанието или взетите решения къде са? :roll:
А бре yogi, какви душевни терзания те мъчат и теб?
От кого и на основание на какво търсиш сметка?!?
Нямате ли си жени, деца и други проблеми,че и тука с г... на горе вървите?!?
yogi479 Wrote:А протокола от заседанието или взетите решения къде са?

Във Форума за членовете на Клуба Оги... Smile
Pages: 1 2 3 4