Волво Клуб - България

Full Version: Предлагат ми бартер моето Volvo 460 1.9TDI за Mercedes 124
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
От мен едно голямо да!
Това е машина на времето... части се намират навсякъде, не са по-скъпи от на волвото.
Това е двигател,който колкото и да тормозиш няма да ти се "скара"!
Но ти си знаеш.
Аз ако имах тая възможност на времето да съм го направил.
Волвото беше машина но това е ключовата дума беше.
Затърсисе и виш колко хора питат за скоростни кутии за 124 ки и за 460 ки...
Аз вече я смених скоростната кутия и още много други неща не искам да зема некоя друга кола и да започна на ново да сменям всичко :wink: :wink: А пък си и държа на марката Smile Smile
ако мерцедеса няма някакви сериозни проблеми - веднага бих го взел!
зима идва...мерцедесите започват да се продават...я питай колко му е обтегача на ремъка....най евтиния е 180-190лв Smile за зимата - всяка зима нови зимни гуми..компромис-няма...2.3 мотора на газ-само ако е газов инжекцион....иначе ще се започнат приключения....на задния мост има едни хубави 24 на брой тампони ... малко хора ги сменят....говоря от опит...не съм сменил 1 или 2 мерцедеса Smile но ако е поддържана.....няма такова удоволствие от возия и сигурност Smile
Аз се оказах от мерцедеса защото 1-во че няма визия стар модел си е 2-ро че нещо вече мерцедесите не ми харесват (лично мнение) 3-то че ми харесва марката Волво. А пък едно нещо като го смениш кара много дълго време. Смених предницата пружини, биалетки, шарнири, втулки и минах 50 хил от тогава и не вобще не е разбита. Ти сега каква кола караш?
ами в момента карам гранд чероки V8 5200 кубика...но си имам и "малолитражно" 440турбо Smile ....виж ако не ми беше необходим джипа бих заложил вече(откакто карам волво) или на В70 или на запазена 124-ка ...но..както има една приказка човек качи ли се веднъж на джип...трудно слиза от него
Pages: 1 2