Волво Клуб - България

Full Version: Един щастлив ден във Волво клуб БГ.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Това не е оплакване ,нали,Вальо ..?
Защото ние от тракийската долина така и не дочакахме обаждане ...
Ето това е оплакване.......... ,но след този репортаж ...да ти е простено ..Smile
Не ,не се оплаквам.
Колегата 100Y0 е за оплакване,щото каза че ще вари ракия докато дойда или се обадя ,а това може и на плролет да стане ...
Big Grin Big Grin Big Grin
Ама ти си планирал нещо след посещението на сервиза... груба грешка-а-а-а-а :lol: :lol: :lol:
Dumfree Wrote:Ама ти си планирал нещо след посещението на сервиза... груба грешка-а-а-а-а :lol: :lol: :lol:
Да планирах,но чичо Жорко ми извади предпазителите на колата и после ме държа цял следобед нарочно... Big Grin Big Grin
И пак не се оплаквам, :roll: :wink:

BOCK GT1

Мдаа...
Интересна събота се получи... с много клубари от различни крайща на България.
Беше и дъждовно, и весело,... и пак дъжд,... и отявлени волвари като: Вальо, Вили, Мишел, Събин, Ефри, Киро, Краси с жена си, Мечето, Ники, домакините... :wink:
И накрая времето, макар и лошо, ПАК не стигна.
Да не говорим, че хер Кангалов, въпреки явния саботаж, предприет спрямо колата му и надлежно фотодокументиран, Tongue не даде шанс да бъде подмамен и отпраши за Търново.
А можеше да се "заиграем" на наша територия с неговите "инструменти": :drinkers: Big Grin
Oще три снимчици и от мен. Имаше и още, ама ми се освети лентата и всичко отишло по дяволите.
И Ванката с Галката накрая с гъбките, ей ще си изям ушите от яд с този гаф.[attachment=15902][attachment=15901][attachment=15899]