Волво Клуб - България

Full Version: Една инициатива.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Имам ги телефоните на От тук направих поправка на адреса на 13.04. 2007г. - за което моля за извинение
Столична Община сектор "Организация и безопасност на движението" гр. София ул. Будапеща №17 последния етаж - ако се нелъжа.
Тел. сл. 983-15-80 и 986-13-59 началник Петър Несторов и инж. Плачкова.
За знаците отговарят инж. Георги Владов тел. сл. 983-67-48 и 987-52-45 - това е инфо от 2003г. - ако няма промени до тоя момент!

Там трябва да се направи запитването или жалбата.
..... тия дни имам работа Може би и там!
Процедурата каква ще е горе-долу.

Пускане на жалба - желателно е с подписка. Прочитат я веднага - Лежи в шкафа 1 месец.
Преглеждане на жалбата - записване на дата за проверка - стига да им е на път - в месеца им.
Минава инжинера - описва на скица - може вече и фотоапарати да имат!!!
15 - дена до общинското събрание.
Взимане на решение. Преглеждане на бюджета и свързване с Бойко.
И т.н. - незнам колко най рано ще стане.

Хубаво е да има жалбата на бюрото - а после - стане ли нещо - те ще са виновни - за мудната им административна скорост.
Имам ги телефоните на От тук направих поправка на адреса на 13.04. 2007г. - за което моля за извинение
Столична Община сектор "Организация и безопасност на движението" гр. София ул. Будапеща №17 последния етаж - ако се нелъжа.
Тел. сл. 983-15-80 и 986-13-59 началник Петър Несторов и инж. Плачкова.
За знаците отговарят инж. Георги Владов тел. сл. 983-67-48 и 987-52-45 - това е инфо от 2003г. - ако няма промени до тоя момент!

Там трябва да се направи запитването или жалбата.
..... тия дни имам работа Може би и там!
Процедурата каква ще е горе-долу.

Пускане на жалба - желателно е с подписка. Прочитат я веднага - Лежи в шкафа 1 месец.
Преглеждане на жалбата - записване на дата за проверка - стига да им е на път - в месеца им.
Минава инжинера - описва на скица - може вече и фотоапарати да имат!!!
15 - дена до общинското събрание.
Взимане на решение. Преглеждане на бюджета и свързване с Бойко.
И т.н. - незнам колко най рано ще стане.

Хубаво е да има жалбата на бюрото - а после - стане ли нещо - те ще са виновни - за мудната им административна скорост.
Понеже направих промени горе и затова пиша това.
Понеже направих промени горе и затова пиша това.
Да се похваля с педстоящите избори нашето село се сдоби със светофар.
Big Grin Big Grin Big Grin

п.п.
Confusedpam2:
Мисля :wink: След като управляващите се активизират само покрай избори, да вземем да предложим да намалят мандатите от четири на една година. :roll: По този начин проблемите на столицата и страната ще се решават много бързо и ефекта ще е поразителен. С тези мой мечти пък можем да станем и като Швейцария на Балканите. :wink: Big Grin Big Grin
Да се похваля с педстоящите избори нашето село се сдоби със светофар.
Big Grin Big Grin Big Grin

п.п.
Confusedpam2:
Мисля :wink: След като управляващите се активизират само покрай избори, да вземем да предложим да намалят мандатите от четири на една година. :roll: По този начин проблемите на столицата и страната ще се решават много бързо и ефекта ще е поразителен. С тези мой мечти пък можем да станем и като Швейцария на Балканите. :wink: Big Grin Big Grin
.... може би щеше да им е по лесно ако беше клъгово Big Grin

Еййй, ти избори 2007 г. показаха най престъпния си облик - НЯМАЛО КОРУБЦИЯ Confusedhock:
Тия хора много пари имат!!!
Изхарчат ги предизборно, и после си ги събират по време на мандата!!

Няма да се оправим!
.... може би щеше да им е по лесно ако беше клъгово Big Grin

Еййй, ти избори 2007 г. показаха най престъпния си облик - НЯМАЛО КОРУБЦИЯ Confusedhock:
Тия хора много пари имат!!!
Изхарчат ги предизборно, и после си ги събират по време на мандата!!

Няма да се оправим!
Бе то че Герман светофар има вече-да....,ма не работи :twisted: :twisted: :twisted: ,и кой знае кога ще го пуснат :roll: :roll: :roll: ,пък това стана като...."на гол гъз-чифте пищови" Big Grin Big Grin Big Grin ,щото пъпя на 20м. след сфетофара става като лунния пейзаш..... Confusedhock:
Бе то че Герман светофар има вече-да....,ма не работи :twisted: :twisted: :twisted: ,и кой знае кога ще го пуснат :roll: :roll: :roll: ,пък това стана като...."на гол гъз-чифте пищови" Big Grin Big Grin Big Grin ,щото пъпя на 20м. след сфетофара става като лунния пейзаш..... Confusedhock:
Pages: 1 2 3 4