Волво Клуб - България

Full Version: Представяне на S 60 във Варна !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Уважаеми колеги,

Имам удоволствието да ви информирам , че сме официално поканени от Мото-Пфое да присъстваме на представянето на новото S 60 във Варна. Събитието ще се състои на 29 и 30.10.2010 / петък и събота/ от 10 часа на паркинга на Метро.Ще бъдат представени последните системи за безопаснст на марката - засичане на пешеходци и познатото ни от XC60 City Safety.

Мевдо
Аз мисля да ида да го пробвам пък и да отсрамя клуба :lol: :lol: :lol:

BOCK GT1

ico850 Wrote:Аз мисля да ида да го пробвам пък и да отсрамя клуба :lol: :lol: :lol:

... като бутнеш манекена, нали бе Ице? Tongue
И аз ще се появя.
[quote="Bulgarina"]И аз ще се появя.[/quot

ОООоо Дидо Айде че ни липсва лъчезарната ти усмивка :wink:


И аз съм мераклия да го пробвам това Волво на ръба на възможностите...............!
Персонално ли трябва да потвърдим участие ? :roll:
Ех Чичо Жоркоооооо, пак си бил далече от училището.
Манекена / оранжев Голф/ го бутна Тони от Русе , преди две години с XC 60 . Той направо го изхвърли извън ринга.
Мноооооого му ръкопляскахме тогава.... Big Grin
Едно птиченце ми каза , че който от вас избяга от работа в петък ще може да се наслади на възможностите на S60 в ръцете на професионален пилот някъде около 11.00 - 13.00 ч. Така де ... мислете му......

Мевдо - председател на асоциацията на работодателите във Варненския клон на Волвоклуб !!!! :evil: Big Grin Big Grin Big Grin
mevdo Wrote:Едно птиченце ми каза , че който от вас избяга от работа в петък ще може да се наслади на възможностите на S60 в ръцете на професионален пилот някъде около 11.00 - 13.00 ч. Така де ... мислете му......

Мевдо - председател на асоциацията на работодателите във Варненския клон на Волвоклуб !!!! :evil: Big Grin Big Grin Big Grin
На мен в хороскопа ми пише, че утре ще имам ядове с един ML, тъй чееееееееее :wink: :wink: :wink: Пък и трудно се доверявам на някой да ме вози :oops: :oops: :oops:
Аз днес ходих. Карах две S60-ки 2.0Т и D5, Както и XC90 D5. Запознах се с Боб и замалко да го блънса Big Grin. Пича забрави да ми каже че системата действа до 35км/ч, а аз бях набрал с 50 Big Grin . Бензиновата S60-ка и Джипа бяха автоматици, а дизеларката (S60) ръчки.

Нямам думи да опиша колко съм доволен Big Grin Супер беше Smile
Аз смятам към 10:30 да съм на метро.
Pages: 1 2