Волво Клуб - България

Full Version: Среща Пловдив на 14.11.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Приятели волвари време е за срещата на месец ноември. Имам удоволствието да ви поканя на 14.11 от 13часа на паркинга на кулата на гребната база. Специални гости БОБ и ВОЛВО ЕС 60
Пък що да не дойдем :wink: ,тамън ще се запознаем с Боб Big Grin
Ако не могат да намерят професионален пилот за демонстрациите,ще дойда и аз... Big Grin Big Grin Big Grin
Представям ви специалните ни гости Smile
Kangalov Wrote:Ако не могат да намерят професионален пилот за демонстрациите,ще дойда и аз... Big Grin Big Grin Big Grin
могат, могат, ти за теста не се притеснявай - вече го тествах, ама както си трябва и останах приятно изненадан във всяко отношение.
joro the driver 17 Wrote:
Kangalov Wrote:Ако не могат да намерят професионален пилот за демонстрациите,ще дойда и аз... Big Grin Big Grin Big Grin
могат, могат, ти за теста не се притеснявай - вече го тествах, ама както си трябва и останах приятно изненадан във всяко отношение.
Значи пак ми се размина идването,пууу ... Big Grin Big Grin Big Grin
алоооууууу професионалистите Smile недейте забравя че ключа е у мен Smile търси се навигатор Smile
и така който обещал да дойде ако не ... срещата се мести във варна на терапията Smile
Ако съм свободен и ще имам възможност пак да покарам тази кукла ес 60 ще дойда, за мен колите са за каране, не за возене. А Вальо, чувствай се поканен-както 1 мой любим герой е казал ,, Колкото повече, толкова повече , като нямам предвид броя на хората, а това другото което имахме предвид в предните си постове по темата и 2-мата с теб, ти се сещаш нали...
kingvolvo Wrote:алоооууууу професионалистите Smile недейте забравя че ключа е у мен Smile търси се навигатор Smile
и така който обещал да дойде ако не ... срещата се мести във варна на терапията Smile

Тоше според мен сега е момента да организираш конкурс за "Най добра навигаторка" и при това с достатъчно подгласнички :wink: .
Ще намина за малко да се видим, че към 14-15ч в неделя ще трябва да ходя до София.
Pages: 1 2 3 4 5 6