Волво Клуб - България

Full Version: Плевенската Епопея...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Супер, радвам се че има още ентусиасти, че честно да ти кажа, аз бях започнал да се предавам. Като няма много мераклий да се събираме и мен ми става гадно, че се напъвам и все слаба работа.
Колеги съграждани, аз съм вече в движение, даже от 2 дена излизам и с колата. Ако има мераклий за срещи, аз съм на среща Smile
Здравейте.Аз не съм спирал да съм в движение.От началото на месеца съм по разни мероприятия по балканите.Така,че свиркайте.Ванка ние сме ясни.Други ще има ли? Wink
MatZo Wrote:Други ще има ли? Wink
Амииии...... ха да видим, ще има ли.
Ами чакаме.Ние уж следим.Ако е хубаво времето тази неделя съм свободен.Но е хубаво до петък да знаем.Да не чакаме последния момент.Ако си навит ще следя темата Wink
MatZo Wrote:Ами чакаме.Ние уж следим.Ако е хубаво времето тази неделя съм свободен.Но е хубаво до петък да знаем.Да не чакаме последния момент.Ако си навит ще следя темата Wink
Значи ще се видим в неделя. Да кажем 14:00, за място няма голямо значение ще го измислим, 2ма души се събират навсякъде Smile . Ако има поне още1 желаещ, ще направя и тема в раздел срещи.
оки съгласен съм 14:00 примерно ЕКО или къдети кажеш Wink
Колеги има шанс да съм събота и неделя в Плевен.Ако дойда ще звънна
shadow88 Wrote:Колеги има шанс да съм събота и неделя в Плевен.Ако дойда ще звънна
ok
за неделя от 15:00 нататък съм свободен,Че преди това ще съм на едно мачле с колеги,понеже се очертава хубаво време Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11