Волво Клуб - България

Full Version: Плевенската Епопея...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ванка това на твойта работа ли беше?Може през уикенда.Или когато сте свободни Wink
gadnia_metal Wrote:ц,ц,ц,ц туй хс ме заинтригува, ама ако е с новата физиономия губя интерес :-)
ще взема да намина другия път да видя истина ли е това ;-)

[Image: 026810602.jpg?r=0]
[Image: 026810624.jpg?r=0]
[Image: 026810628.jpg?r=0]
[Image: 026810634.jpg?r=0]
[Image: 026810637.jpg?r=0]
[Image: 026810641.jpg?r=0]
[Image: 026810626.jpg?r=0]
MatZo Wrote:Ванка това на твойта работа ли беше?Може през уикенда.Или когато сте свободни Wink
MatZo то през уикенда няма да има никой там. ХЦетата ги карат 2ма италианци и не е много гаранция дали ще дойдат на някоя среща. ХЦ70тката по има вариант да го навия да дойде, че той е по често в БГ. Но дори и да дойде, мен честно ще ме е срам да го викна на среща с 3-4 коли. Да се съберем повече няма проблем, иначе какво да му кажа : "ела на среща на фенове и любители на волво" и да сме само 3мата примерно е смешно. Де да знам, може и да не е така, но аз така ги виждам нещата. Иначе, ако си "зажаднял за среща, да направим 1 тема в раздел "срещи" и да видим дали има мераклии. Ако няма ще се срещаме само ние, кво ни бърка Big Grin
Както прецениш.по принцип си прав,а и като гледам какви тупалки имат с наще особено мойта е направо ретро.Хептем ще ме е срам.
gramov Arrow да ти завиди човек (..благородно де Wink )
Martin Petrovich Wrote:gramov Arrow да ти завиди човек (..благородно де Wink )
Абе да ти кажа само ги гледам и цъкам отстрани. Качвал съм се в 60тката точно за 20 метра, а пък 70тката ми обеща да даде да я покарам още като я купи, ама така си и остана. Като не съм нахален само ще гледам.
Евгени, утре ако не "удари" някой дъжд, може да ти звънна следобеда за 1 кайлъче на по бирка и цаца.
haha добре.Ама утре в 15:00 съм на мач.Или преди това или след 16:00.Ти звънни аз ще ти кажа Wink
Колеги, в Плевен съм си до 20-ти. Ако се събирате свиркайте.
Може на 19.05.Един Кайлък ако и другите са съгалсни.Предполагам,че ще видят дотогава
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11