Волво Клуб - България

Full Version: Плевенската Епопея...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
става ли от 19:30.Че тия ме сложиха на работа в неделя до 18:30 и няма да мога да се оправя!
Днес не ми върви и тия то мотпфое се нарпавиха на интересни.Писах по темата за безплатните прегледи...Както и да е.Та това е засега Wink
За мен не е проблем да е в 19:30.
MatZo Wrote:става ли от 19:30.Че тия ме сложиха на работа в неделя до 18:30 и няма да мога да се оправя!
Днес не ми върви и тия то мотпфое се нарпавиха на интересни.Писах по темата за безплатните прегледи...Както и да е.Та това е засега Wink
Нема ядове бе Евгени Wink
Идеалка.Wink Значи други ден сме пред кауфланд на слънцето докато се съберем Wink.Ще е адска жега (дават го).19:триасе там Wink.лека нощ
Преди 2 дни забелязах на паркинга на Кауфланд 2 1 в70хц, прясно регистрирано. Ако колегата посещава форума, ще се радвам да дойде на някоя от срещите.
Момци този месец ще се събираме ли? Мен ме е затиснала работата здраво, но мисля че следващият уикенд ще съм свободен. Ако има мераклии да направим една на 19ти примерно.
Може и гости да имате за срещата Wink
Ще се радваме на гости Smile
Как сте, плевналии?
Нещо се позагубихте напоследък.
Ще има ли сбирка скоро при вас?
По всяка вероятност в неделя 23.09. ще съм по вашия край и ще се радвам, ако някой се обади, да се видим на ваш терен Big Grin
profyt Wrote:Как сте, плевналии?
Нещо се позагубихте напоследък.
Ще има ли сбирка скоро при вас?
По всяка вероятност в неделя 23.09. ще съм по вашия край и ще се радвам, ако някой се обади, да се видим на ваш терен Big Grin

Остави ми един телефон ако не съм на състезание с колата да се видим пък ако имаш желание можеш да дойдеш да гледаш Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11